Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Belekezdenél egy ilyen kapcsol...

Belekezdenél egy ilyen kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Van egy férfi,akit már ismerek egy ideje,és kezdenek komolyra fordulni a dolgok közöttünk.Nagyon sokat vagyunk együtt,és kezd az egész olyan lenni,mint egy kapcsolat.A férfi(25) szülei elég befolyásosak,és nagyon gazdagok.Már rengeteg helyen járt Euróbán kívül is,és nagyon sok dolgot próbált ki.Sokkal több élménnyel rendelkezik,mint én.Én csak egy kispolgár vagyok,akinek az a legnagyonn élménye,hogy (többek között) egyszer volt Görögországban 1 hónapig. Ő nagyon komolyan gondolja ezt az egészet,de én nem tudom,hogy jó lesz-e ez így.
2011. febr. 17. 15:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Most nem értem a kérdést... De tényleg! Téged most az tart vissza,hogy már bejárta a világot? Ha szerinted komolyan gondolja,és neked is tetszik,mi veszteséged származhat abból,ha kipróbáljátok milyen együtt???
2011. febr. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én belekezdenék, ha vonzónak találod a férfi életvitelét. Ha komoly lesz a dolog, és mennél te is, biztos segít majd anyagilag. Persze nem kell erre építeni, mert ebből pofára lehet esni, de csak azért, mert ő gazdagabb nálad, és több országon kívüli kalandja van, nem kell elkerülnöd, ha egyébként szimpatikus.
2011. febr. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Persze, hogy bele! Legfeljebb említheted, ha észreveszi, hogy zavarban vagy, hogy ő nagyvilági, Te meg nem. Ez ne tartson vissza!
2011. febr. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
19%

aha... már alapból azért belefűzted a kérdésedbe, hogy gazdagok, te pedig szeretnél G.O-ba menni!

Pff, ez igen..... :S:S

2011. febr. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Miért ne próbálnád meg vele? Nem tehetsz róla, hogy te nem vagy annyira gazdag mint ő, és ő se tehet róla, hogy a szülei ennyire gazdagok. Ha ez másban kiütközne később, és téged zavarna, max akkor hagynám az egészet. De nem ez a helyzet, szóval sok boldogságot!
2011. febr. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%
Ez hogy mennyi pénze van, meghogy mennyit utazott azok a dolgok amik abszolút nem befolyásolják azt hogy kapcsolatod legyen-e vele. Szimpatikus, bízol benne, el tudod képzelni, hogy leéld vele az életed? Ezek szerintem 1000x fontosabb kérdések.
2011. febr. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt írta a kérdező, hogy szeretne Görögországba menni, ha már gazdag a pasi, hanem, hogy neki ( a kérdezőnek) a legnagyobb élménye az, hogy már VOLT Görögországban, ezzel szemben a pasi sokkal több dolgot látott, tapasztalt már....olvasni tudni kéne.Ez nem szövegértelmezési baj, hanem olvasási...
2011. febr. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

A szövegértés bonyolult dolog tudom, de nem azt írta hogy Görögországba menne, hanem azt hogy ott járt csak. :D

Most mi tart vissza, Kérdező? Az osztálytársam pl. egy Mo.-n élő amerikai sráccal jött össze (szerelemből) aki mellesleg gazdag mint a fene, és semmi gond nincs a kapcsolatukkal :)

5 éve vannak együtt. 20/L

2011. febr. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha igazán szeretitek egymást, akkor nincs ezen mit gondolkodni. Ha ő elfogadja a te életed, akkor mégis mi a problémád? vetesd el magad vele azonnal :D
2011. febr. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
78%
Nem a középkorban és nem egy brazil teleregényben élünk, ahol a társadalmi és vagyoni helyzetbeli különbség útját állja egy (esetleg) szerelmi kapcsolatnak. Ha te is érzel valamit a férfi iránt, akkor hajrá. Ha csak az vonz benne, hogy pénze van akkor hagyd a fenébe.
2011. febr. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!