Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit gondoljak?

Figyelt kérdés

4 éve összejöttem egy párkapcsolatban élő férfival. Én is házas vagyok, de válok. eleinte nagy volt a szerelem, ahogy természetes. (Mondtam, h nem fogom szét dúlni a kapcsolatát.)Az első évben mindent megtett, még többet is, és nem csak a szexért keresett. Ma ott tartunk, h szinte csak én kezdeményezem a szexet, de ettől még rengeteg időt töltünk együtt, mert sokat keres. Megkérdeztem, h mit szeretne. Azt mondta, neki ez a helyzet tökéletes, és ha menni akarok, nem áll az utamba. Már sokszor esett két szék közé....

Azt gondoltam, h csak a szexre kellettem, és hanyagoltam, egészen fél napig, mert felhívott, és azóta is találkozunk. Jó pasi, mindig voltak üdvöskéi,( mint én), szerintem most is van egy új, de engem nem enged el. A hab a tortán, h minden pasit, aki közeledik felém elkerget...


2014. ápr. 12. 15:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Amit megfőztél magadnak, azt edd is meg! :) Jó étvágyat hozzá!
2014. ápr. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha féltékenykedik, legalább mondhatod, hogy milyen jogon, hiszen te sem a felesége vagy...
2014. ápr. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!