Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöjjek vele?

Figyelt kérdés

Van egy lány..2éve nagyon tetszett de akkor még úgymond kicsi volt és nem akart kapcsolatot..azóta túl vagyok egy másfél éves kapcsolaton..azóta kicsit átértékelődtek bennem a dolgok. Most pedig ő akar velem de nem tudom..igazából az aggasz a legjobban h "félroma"..amúgy meg tetszik csak na...

17/f 16/l



2014. ápr. 12. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ha rasszista vagy, vagy skinhead, vagy csak szimplán ki nem állhatod a cigányokat akkor ne, de máskülönben ha jól néz ki és nem úgy viselkedik mint a romák 99%-a akkor nyugodtan.
2014. ápr. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nem tartom magam rasszistának..te azért van amelyiket utálom aki tesz is érte...

am nem úgy viselkedik...csak ott van a csak a fejembe...

2014. ápr. 12. 19:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Na és akkor mi van? Valamennyire mégis csak rasszista vagy ha ez zavar, mármint úgy hogy ismered. Általánosságban nekem sincsenek túl jó véleményeim a romákról, pedig nem vagyok rasszista. De te már régóta ismered, szóval nem kéne baj legyen.
2014. ápr. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én elismerem, hogy kis mértékben rasszista vagyok, de most van egy barátnőm, akiben van cigány vér. Egyáltalán nem úgy viselkedik, mint a cigányok, most érettségizik és megy fősulira. Okos és szép lány. Nem érdekel a származása, ezzel együtt is szeretem. Ha normális családban él és nem viselkedik cigányosan, akkor semmi baj nincs vele.
2014. ápr. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
na és ha félvér?? ne légy bunkó, ha tetszik, járjatok, ha nem, akkor hagyd a francba. kit értdekel, mit mond a társadalom?!
2014. ápr. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!