Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vehetnék karácsonyra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vehetnék karácsonyra a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Ez lesz az első karácsonyom, a barátnőmmel akit nagyon szeretek, de mivel még csak rövid ideje vagyunk együtt, nem tudom hogy mit vehetnék neki karácsonyra, ami még boldogabbá tehetné és tuti örül neki, nagyon drága ajándékra nem gondoltam de semmi elképzelésem légyszi segítsetek.
2009. dec. 20. 23:14
 1/1 anonim ***** válasza:

kicsit későn gondolkodsz ezen,de sebaj,elvégre nem kell sietni.hihi:P

sztem vegyél neki parfümöt mondjuk,vagy esetleg ékszert,egy szép láncot vagy karkötőt(semmiképp se gyűrűt!!).és csokit mindenképp

2009. dec. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!