Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem lehetek most a párommal....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lehetek most a párommal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Pár órával ezelőtt találkoztunk egy rövid órára. Nagyon jó volt de sajnos neki mennie kellett különböző okok miatt és nem is találkozunk hétfőig. Hazajöttem és nagyon magányos vagyok. Itt ülök a szobámban és érzem, hogy most semmi másra nem vágyom csak, hogy itt legyen. MOndta, hogy menjek bulizni ha akarok mert tudja, hogy könyebb lesz úgy de én nem akarok. SMS ben tudunk beszélni de az nem olyan. Mit tegyek? 19F

2014. ápr. 12. 19:14
 1/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem, bízok benne. Egy igazi tündér az a nő!
2014. ápr. 12. 19:15
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hétfőig csak kibírod már. Ne legyél már ilyen puhap*cs.

20/L

2014. ápr. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Verd ki aztán gyerünk bebaszni! :D
2014. ápr. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Nemdetalánbiztos ***** válasza:
Én exemmel két hetente tudtam talizni mivel egyetemista vagyok és elég messze van a sulim tőle, de még is kibírtam és ráadásul az én helyzetem még nem is mondható durvának.
2014. ápr. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!