Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ha ilyen hátterű az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha ilyen hátterű az "ideális" pasi számomra? Nektek van ilyenetek?

Figyelt kérdés

Külsőleg mindenki el szokta képzelni az ideális pasit/csajt de nekem ilyen ideális háttérinfók is vannak.

Pl.: Bp. belvárosában lakik a szüleivel (akik együtt vannak még), de van saját szobája

van vagy a múltban legalább volt valami (kis)állata

van testvére

járt már külföldön


Persze ha jönne egy srác akire ez nem illik egészében de mégis érzem a kémiát akkor persze ez nem számít. Tehát nem küldenék el egy srácot csak azért mert egyke, nem a nagy igényekről szól ez hanem lehet hogy nem is létező ideálról :) Meg nem elvárások, hanem inkább pluszpont jár értük :D


Nektek is van ilyen dolog ami kifejezetten tetszene valakiben, és olyan, amiről ő nem tehet (pl hogy a szülei elváltak-e, van-e saját szobája vagy egyke-e)?

17L



2014. ápr. 12. 22:50
 1/7 anonim ***** válasza:
aha, amíg ettől azért el tudsz tekinteni, addig nincs ezzel semmi gond
2014. ápr. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gazdag ne legyen? ;)
2014. ápr. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezeknek a példáknak tökéletesen megfelelek. De egyébként nekem nincs ilyenem.
2014. ápr. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem csak annyi az igényem , h ne igyon, ne drogozzon, ne verjen meg...akarjon dolgokat elérni az életben :D sztem nem egy szinten vagyunk :D:D:D
2014. ápr. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Ezeknek a feltételeknek szerintem nagyjából Magyarország férfi állományának a 3/4-e megfelel de legalább a fele...

De szerintem ne aggódj.... előbb utóbb csak rájössz mi más fog még meg téged egy fiú/férfiban....

2014. ápr. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem nincs vele semmi baj. hát nekem külsöre ami megfog egy nagyon szép zöld szem vagy egy nagyon szép fenék vagy mindkettő:D amúgy belsőre kedves aranyos megértő de azért mondja meg ha valami hülyeséget csinálok ez lenne a jó ha meglehetne a csajjal mindent beszélni. szeressen sorozatot nézni kimenni esetleg a természetbe vagy csak sétálni valami ne csak otthon vagy pláza buli vagy mozi. valamit sportoljon vagy esetleg szeressen valamilyen sportot. nálam igazából nem lényeg hogy elváltak a szülei vagy nem de ha egyik hétvégén mondjuk másik városba van az apjával utána másik hétvége anyjával az zavarna. szóval lehet h jobb ha együtt vannak de igazából az a fontos hogy elengedjék ne az legyen hogy most nem mehet el mert tanul meg stb aztán igazából otthon ül tanulni nem tanul de nem mehet el annak aztán sok értelme...
2014. ápr. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Külső meg belső ideálok is vannak persze, azt is mindenki tud sorolgatni, csak az ilyen háttérdolgok valahogy nem szoktak az ember eszébe jutni. :) Legalábbis ahogy a többi lányról tudom. Ha a pasi a téma az jön, hogy "hú, legyen kék szeme, szép mosolya, legyen magas és kedves és lovagias" de a fenti felsoroltak nem szoktak szóba jönni pedig szerintem sok mindent meghatározhat :)
2014. ápr. 12. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!