Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Léteznek még társadalmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még társadalmi különbségek, amik gondot okozhatnak egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Tehát gond lehet, ha az egyik fél értelmiségi, a másik nem?

Ne értsetek félre, főleg úgy értem, hogy a másik felet zavarhatja-e, ha mondjuk a barátnője doktornő, ő meg mondjuk biztonsági őr vagy mixer és így a nő tartja el a férfit például?

Akadhatnak ebből problémák a mai világban, vagy tök mindegy?



2014. ápr. 12. 22:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Volt egy vállalkozó barátnőm , ráadásul én voltam a fiatalabb is majdnem 10 évvel.

már az elején kellemetlen volt a hatalmas vagyoni különbség, és később ezért is lett vége.

35F

2014. ápr. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én realista vagyok, nem álmodozó, úgyhogy szerintem sok múlik azon mit csinálsz. Intelligencia és anyagi helyzeti különbségekből is adódhatnak gondok.
2014. ápr. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen gondot okozhatnak az általad említett különbségek. Elsősorban azonban embereken múlik, hogy ők hogy kezelik vannak akik meg tudják oldani, nekem ment már rá kapcsolatom az eltérő végzettségekre, bár ott a szociális és családi háttér is nagyon más volt. Innentől inkább maradnék a magaméhoz hasonlónál.
2014. ápr. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sajnos én is úgy gondolom, hogy probléma lehet. És főleg annak, aki alacsonnyabb végzettségű, hiába nem zavarná a másik felet...

Köszi mindenkinek a válaszokat!

2014. ápr. 13. 10:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen. Sajnos nekem is okozott elég problémát a társadalmi különbseg.
2014. aug. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!