Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Min kéne még változtatnom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Min kéne még változtatnom?

Figyelt kérdés
193 cm magas vagyok Régen kövér voltam (125 kg) rosszul öltözködtem (alig volt ruhám mert szégyelltem magam) azóta lefogytam 85 kg ra és meg izmosodtam 96 kg vagyok jól sportolt ruhám is van márkás nem márkás mindenféle, udvarias vagyok neme bunkózok nem is kiabálok türelmes is vagyok de akármit írok 1 csajnak sem kellek sem személyesen sem társkeresőn. Egyedül lakom itt Kecskeméten min kéne még változtatnom ? 26F
2014. ápr. 12. 23:02
 1/8 anonim ***** válasza:
fogaid megvannak?
2014. ápr. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mind a 32 és fehérek a tisztálkodásra is rendkívül figyelek
2014. ápr. 13. 08:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Tul magasak az igenyeid .. Nem szeretnek bantani egy demografiai reteget sem ,de ebben a korban erosen hasonlo adottsagokkal kb.naponta mas novel voltam - igaz a 30 feletti elhanyagolt nok koreibol, ok nagyon halasak a torodesert . Aztan ha kello tapasztalatod es onbizalmad lesz,megtalalod azt,akivel jo esellyel leelheted az eleted .
2014. ápr. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem is volt már sok csajjal dolgom de akiknek tetszem az a molett csajok de nekem meg pont a kis vékony csajok tetszenek és van benne valami amit mondasz de viszont nem kell tökéletesnek lennie csak ne legyen kövér
2014. ápr. 13. 12:11
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, ebből, amit leírtál, tökéletesnek tűnsz.

a modorod is normális.

talán nem vagy elég nyitott, vagy nem veszed észre az érdeklődőket.

nem tudom, de ilyen paraméterekkel egy 26 éves fiúnak nem kéne társkeresőzni.

(nő vok)

2014. ápr. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
én ilyen vagyok és szerintem nincs tökéletes ember mert mindenkinek van hibája és az igaz hogy nem vagyok nyitott de én mint írtam régen kövér voltam és nagyon de nagyon sokat bántottak érte de már nem :) de ennek ellenére én sem bántok senkit :)
2014. ápr. 13. 16:15
 7/8 anonim ***** válasza:

igen, lehet, hogy belülről még mindig egy kövér fiú vagy.

tudom, milyen az, mert nekem csúnya szemüvegem volt kamaszkoromban, aztán sokáig tartott felfogni, hogy nem vagyok már az a csúnya szemüveges stréber :D

legyél büszke magadra, tudatosítsd magadban, hogy nagyon jól nézel ki, és hogy nagyon erős az akaratod, ha egyszer megcsináltad ezt a fogyást.

2014. ápr. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
a Fogyással nincsen gond az már meg van a kondizással sincs gond mert akár heti 6 napot is tudok kondizni folyamatosan nekem az a bajom hogy senki nem áll velem szóba de nincs ösztönző dolog sem mert mindenki elutasít meg minden csajnak van pasija
2014. ápr. 13. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!