Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm, sűrűn elsírja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm, sűrűn elsírja magát. Azt mondja nem válogatom meg azt amit mondok. Ebben igaza is van, de egyszerűen nem tudom azt másképp kezelni, ha folyamatosan piszkál azokért a hibákért amiket elkövetek?

Figyelt kérdés
Tudom, ez nem is igazán kérdés, de jó lenne, ha valaki aki hasonló cipőben jár, segítene valahogy megoldani a problémám. nagyon szeretem őt, de nem tudom hogy mit cisnáljak
2014. ápr. 13. 00:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Elsősorban meg kellene beszélni a problémákat, és nem pedig piszkálni téged azért, mert "nem vagy tökéletes". Higgadtan üljetek le egy bor/kávé mellett és mondjátok el őszintén egymásnak azokat a dolgokat amik zavarnak titeket a kapcsolatotokban.

És te pedig hallgasd meg, és ha szereted változtatni fogsz. Mert igaz, hogy nem szabad másvalaki miatt megváltoznunk, de ha szereted akkor változz meg MAGAD miatt, hogy magad mellett tudhasd később is.

2014. ápr. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

tipikus párkapcsolati játszma.

bekóstol,te nem tudod kezelni,majd hisztivel büntet.

gugliba-férfihang shit teszt

2014. ápr. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amit érzel, az nem szerelem, hanem kangörcs. El fog múlni. Nem illetek össze.
2014. ápr. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet nincs elég önbizalma, azért probálja sirással megoldani a konfliktust, sajnos több tapasztalatom az hogy senki nem tud megváltozni. Én inkább annak a hive vagyok, ha rossz egy kapcsolat azt abba kell hagyni, mert egyik ilyen, másik olyan és ha nem passzol, nincs összhang, akkor minek rágni egymást. Különösen, hogy ha közös gyereketek lesz akkor azzal fog előjönni. Hozzád egy nagyobb önbizalmu nő illik, hozzá meg egy papucsabb hapsi. Ez csak akkor derül ki, ha megtalálod a megfelelő társat, azt akivel minden ugy jó ahogy van, és senkinek nem kell semmiben megváltozni, meg sirdogálni, és csak akkor jössz rá, hogy mekkora marha voltál hogy x ideig egy ilyen baromságot életben tartottál.
2014. ápr. 13. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne legyél bunkó, és viselkedj, beszélj rendesen!
2014. ápr. 13. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen barátnőm egyszer. Gyorsan megszabadultam tőle. Tini lány nem kell.
2014. ápr. 13. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!