Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy folyamatosa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy folyamatosan olyan férfiakba futok bele, akik csak szexet akarnak? 23/L

Figyelt kérdés
Normális lány vagyok és alapvetően tartós kapcsolatban gondolkozom. Habár elég szexi a külsőm, de nem öltözök kihívóan,még csak nem is sminkelek, vagy ha igen, akkor is alig láthatóan. Sem a hajamat, sem a körmömet nem festem. Egyébként az orvosira járok és a környezetemben élők értelmes lánynak tartanak, akivel jókat lehet beszélgetni. Ezen kívül kedves és segítőkész vagyok az emberekkel. Ha találkozom egy férfival, én akkor is fair módon játszom, de ők folyton átvernek, vagy kihasználnak. Legfőképpen csak addig érdeklem őket, amíg le nem fekszünk. Már nem tudom eldönteni, hogy a férfiak alapból csak a szexre hajtanak, vagy bennem van valami "hiba", ami miatt az ilyeneket vonzom, vagy ami miatt egyszerűen a többség nem akar velem lenni hosszú távon. Egyébként volt már 2 hosszú távú kapcsolatom, szóval nem azt mondom, hogy soha nem történik meg, de az utóbbi időben sorra jönnek a pasik, akik csak szexet akarnak. Egyébként nem hinném, hogy ijesztő vagyok párkapcsolat szempontjából, mert nem vagyok féltékeny típus, nem tapadok rá a másikra, hagyom hogy sok időt töltsön nélkülem (barátokkal, edzéssel, vagy amivel akar). Szeretek főzni, gondoskodó vagyok... Szóval tényleg nem értem, hogy mi a probléma velem. Lehet, hogy nekem is szemétnek kellene lennem és kihasználni a férfiakat, meg húzni az agyukat, ahogy más lányok csinálják és akkor mindjárt jobban ragaszkodnának hozzám. Kezdem tényleg azt hinni, hogy az a baj, hogy túl rendes vagyok velük, ezért azt hiszik, hogy bármit megtehetnek velem. (ami kb. igaz is)
2014. márc. 30. 11:00
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy az a gond, hogy túl hamar fekszel le velük?
2014. márc. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
100%
Rossz helyen ismerkedsz.
2014. márc. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
95%
Ha orvosira jársz lehetne annyi eszed, hogy rájössz hogy vannak normális pasik is csak meg kell őket találni... Te meg valószínűleg a díszpinty nőhajhászokat szeded össze amiben van a te hibád is mivel valószínűleg az ő viselkedésük vonz. Azt leszámítva hogy utána dobbantanak de ez meg a vagány csávókkal együtt jár.. 24/F
2014. márc. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim válasza:
37%
talán ha nem a kigyúrt alfahímekkel jönnél össze...barom
2014. márc. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, mennyi idő "kéne" lefeküdni valakivel. Amúgy változó, hogy mennyi idő után fekszem le valakivel. Volt hogy 3 hét után, volt, hogy 9 hónap után... De a végeredmény ugyanaz. Volt, hogy azt mondtam, hogy várjunk a szex-szel, erre a srác másnap közölte, hogy akkor viszlát, keresek mást.
2014. márc. 30. 11:14
 6/40 A kérdező kommentje:

Nemcsak kigyúrt alfahímekről volt itt szó. Teljsen átlagos pasik is (intelligens, nem kigyúrt, nem túlzottan helyes) néha csak szexet akarnak.

És a kérdést nem azért írtam ki, hogy itt ismerkedjek, hanem hogy használható válaszokat kapjak.

2014. márc. 30. 11:18
 7/40 anonim ***** válasza:
Szóval ilyen lehet szépnek lenni.
2014. márc. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim válasza:

"nemcsak"..."néha"...ugye te is tudod már a megoldást?ha egy kigyúrt,jóképű férfival jössz össze,el kell viselned,hogy bármikor leléphet,hiszen bárkit megkaphat.

ti hajtotok csak a külsőségekre,egyétek is meg amit főztetek.remélem páran még átvágnak.

2014. márc. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
Már bocsánat, de ha egy férfi véletlenül jól néz ki, az automatikusan azt jelenti, hogy akkor már nem is lehetnek érzései, csak meg akar d*gni minden nőt a világon? Azért ez elég elkeserítő. Ezek szerint a csúnya férfiak is pont ezt akarják, csak nekik nincs rá lehetőségük.
2014. márc. 30. 11:24
 10/40 anonim ***** válasza:
100%
Egyik lehetőség, h csak szexre vagy jó. Másik, h csak a legjóképűbb férfiakat veszed észre (neked ők számítanak átlagosnak), ők pedig bármelyik nőt megkaphatják, miért horgonyoznának le egy mellett?
2014. márc. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!