Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akkor most kidob vagy együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most kidob vagy együtt maradunk? (LENT)

Figyelt kérdés
a barátom időt kért tölem mert azt mondta nembiztos az érzéseiben!beszéltem vele rá 2 napra és aztmondta h 20% az esély arra h velem marad és hogy szeret de már nemszerelemből hanem mint egy jóbarátot.aztis mondta h elmult az az érzés ami a kapcsolat elején vt.am 2 hónapos kapcsolta. még van esélyem nála? vagy ha most szakítunk akkor hogy tudnám visszaszerezni?? én nagyon szertem őt:(
2009. dec. 21. 08:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha ő szakítani akar, akkor nincs helye olyannak,hogy mert te szereted, visszaszerzed. Tiszteletben kell tartani a döntlslt akkor is, ha beledöglesz.
2009. dec. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne rohanj egy olyan kocsi után, ami félúton lerakott. Ne alázd meg magad, inkább fogadd el, hogy kihunyt benne a szerelem. Sajnos előfordul, pláne ha nagyon fiatalon akarsz összejönni egy sráccal, mert ők legszívesebben kéthetente váltogatnák a "barátnőiket". Lényeg az, hogy ha már csak barátként tekint rád, ne erőszakoskodj, fogadd el ezt. Őszinte volt hozzád, és ez manapság igen becsülendő tulajdonság (úgy értem, annak is örülhetsz, hogy nem csalt meg).
2009. dec. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
próbálom elfogadni,de sajnos nem megy! nagyon szeretem :'(! am h felejthetném el könyebben??
2009. dec. 21. 08:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Van, akiért érdemes küzdeni azért. Nekem is hasonló a sztori, mint nálad. Olyan nincs, hogy barátként szeret. Vagy nem szeret, és akkor kerül, vagy nem kerül, de akkor igenis bejössz neki, akkor is, ha ezt ő maga észre se veszi. Max tudatosan elnyomja. Persze sok esetben erre akkor jönnek rá, mikor a srác feladja és eltűnik, csak hát akkor már késő.
2009. dec. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem néz levegőnek, meg nemis utál! mert ugyanaz a abrátikörünk és mindig velük logok. ugyanugy beszélgetünk jo igaz h kevesebet de elavgyunk. csak az a para h az exeivel joba van szal amdjnem az ösezssel. amikor pedig kérdeztem h vmelyik exe iránt érez e még vmit akk arra aztmondta h igen,barátságot.
2009. dec. 21. 09:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha ő így döntött,akkor nem kell utána futni.Próbálj meg te is kicsit közömbösen viselkedni.Velem hasonló történt,és végül az lett,hogy eltelt pár hónap(azt hittem beledöglök) és jelentkezett,hogy lehetne-e újra...,stb... De akkor már én nem voltam úgy oda az ötletért.Próbálj meg nem gondolni rá sokat!Ha eszembe jutott valami emlék,akkor gyorsan lefoglaltam magam és eltereltem a gondolataimat... bevált:)
2009. dec. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Még annyi,hogy ne lássa rajtad,hogy neked az mennyire fáj,inkább legyél vidám,jókedvű,még akkor is,ha belül őrlődsz.Mosolyogj sokat!Lehet,hogy éppen majd most talál rád a nagy szerelem.Nem lehet tudni.
2009. dec. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!