Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek örökké együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek örökké együtt maradunk a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

2 éve, 7 hónapja járunk együtt, féléves megszakítással, egy hülyeség miatt, mindkettőnknek ez az első kapcsolata. Nagyon nagyon szeretem, bármit megtennék érte. Néha rámjön egy kis féltékenységi roham, de ez múlandó.

lehetséges, hogy ez egy örök szerelem lesz?


2010. júl. 18. 23:21
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Mint ahogy semmiben, így a szerelemben sincs örökbérlet. Ettől függetlenül lehet, hogy együtt maradtok.
2010. júl. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
van rá esély, remélem h örökre együtt lesztek, remélem h én is örökre együtt leszek a mostani majdnem bnőmmel :3 :D sok sikert! ;-)) ^_^ (@)
2010. júl. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát, nem erre számítottam! :D
2010. júl. 18. 23:25
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi, nektek is minden jót! :)
2010. júl. 18. 23:25
 5/7 anonim válasza:
szerintem nem xd
2010. júl. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

és ő hogy érez?2szót kéne kitörölni az emberekből-a soha és az örökre.a szerelem sosem örök mert az érzések mindig változnak, hullámzanak. 1etlen dolog van ami örök, az pedig a szeretet!

a szeretet megmaradhat örökre és ha jól kézben tartjátok a kapcsolatot mért ne öregedhetnétek meg 1ütt.

2010. júl. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ő is ugyan úgy érez, ahogy én!
2010. júl. 18. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!