Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most már nagy esélye van hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most már nagy esélye van hogy együtt maradunk?

Figyelt kérdés
mind a ketten kiéltük magunkat, ő nagyon is. én 20 éves vagyok ő pedig már 25 és közel 10 éven át csajozott. mi már másfél éve együtt vagyunk, neki ez a leghosszabb kapcsolata. viszont nem vagyok az a cicababaszerűség, mint a korábbi soksok rövid ideig tartó apcsolata. meglehet hogy most már csak rám vágyik és nem egy tökéletes nőre? érzem hogy szeret, nem tudom mennyi értelme van a kérdésemnek de gondoltam valaki mond nekem újat. köszi
2010. ápr. 16. 19:13
 1/8 anonim ***** válasza:
háde maúnika
2010. ápr. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
:D
2010. ápr. 16. 19:17
 3/8 anonim ***** válasza:

én mondok neked valami újat akkor ;) :


A komputertomográfia a hagyományos Röntgen-átvilágítási technika szellemes továbbfejlesztése. A tomográfiás felvétel esetében vékony, síkszerű röntgensugár-nyalábbal világítják át a vizsgált objektumot. Az objektum mögött elhelyezett detektor egy vonal mentén érzékeli, hogy a sugárnyalábból hol és mennyi nyelődött el. Az 1. ábrán egy tojásdad, kisebb áteresztőképességű maggal bíró testet világít át a síkszerű röntgensugár-nyaláb. A háttérben a detektor által észlelt intenzitás görbéje látható. A sugárnyalábbal ugyanebben a síkban több irányból is átvilágítják a testet, és a mért intenzitásgörbékből kibontakozik az adott síkban (szeletben) elhelyezkedő részletek rajza. A síkot ezután arrébb tolják és újra körbeforgatják. Az eljárás befejeztével a vizsgált test térbeli szerkezete feltérképezhető. „Szerkezeten” itt a röntgensugáráteresztő-képesség szempontjából megkülönböztethető részletek elrendeződése értendő.

2010. ápr. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszi második :D

nagyon sokat segítettél megfogadom a tanácsodat :)

2010. ápr. 16. 19:21
 5/8 anonim ***** válasza:

Sajnos ezt nem tudom megmondani, de 1,5 év azért elég biztató, ha közben nem lépett félre. Ismerek sok csajozós típusú pasit, van, amelyik nyugton tudott maradni egy tartós kapcsolatban, sőt pont erre vágyott, van, amelyik sajnos nem. Azt csak Te tudhatod, hogy a barátod melyik kategória. Gondolom, beszéltetek is erről, hogy most hogyan érez a csajozással kapcsolatban. Azért észre lehet venni, ha hazudik.

Annyit mondok még, hogy azért, mert Te nem vagy cicababa, ne érezd azt, hogy "elnézést kell kérned" azaz önlealázóbb, szolgaibb módon viselkedni a kapcsolatban. Látta a stílusodat, amikor összejöttetek. Légy büszke magadra!

29/n

2010. ápr. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
utolsó: köszi szépen a rendes választ :) igazad lehet, megnyugodtam kicsit :)
2010. ápr. 17. 09:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Nah,együtt vagytok még? :)
2013. febr. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igen, együtt vagyunk!:)
2013. febr. 10. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!