Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti tudtok főzni lányok?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert manapság elég kevés nő tud - és ami a legfontosabb, - szeret főzni. Én férfiként szeretek főzni, na nem mindennap, de azért heti 1-2 simán. Nekem mindig is fontos volt, hogy egy nő szeresse ezt csinálni. Nem kell mindennap. Nem, nem rabszolgát tartok tudom, de ezt láttam mindig itthon is, hogy anyu nagyon ott van a konyhában. Az gond, ha egy férfi szereti a hasát és természetesen meg is hálálja a barátnőjének, ha az finomakat főz neki? :-)
2014. ápr. 13. 12:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretek főzni, a párom is. Hétvégén együtt főzünk, hétköznap mindig kész étellel várom haza. Az sose gond, én szeretem látni hogy a párom örül annak amit főztem, és ízlik neki. 20L
2014. ápr. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen tudok, mégpedig nagyon jól sütök-főzök :)
2014. ápr. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

én is tudok, bár vannak még homályos foltok, meg hát nem mindent azért... sütni is szeretek. csak nincs, aki értékelje.

viszont férfinál nem baj, ha nem tud. sőt nekem tetszik, ha béna a konyhában.:))

2014. ápr. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudok. Alap.
2014. ápr. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
nagyon sok minden megy már egyedül és élvezem is. 14/L
2014. ápr. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

sok mindent tudok és szeretek is

még van mit tanulnom, de még ráérek

17/l

2014. ápr. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
24%

De napi hány fát vágsz ki, Össze tudsz szerelni egy étkezőasztalt? Heti átlag hány négyzetkilométer füvet nyírsz? Vagy inkább kaszálsz?

Nyúlra vadászol inkább vagy őzre? Puskával? Vagy inkább old school vagy és íjjal nyomod? A húst is nyersen eszed, foggal téped, mint a régi korban.

Micsoda férfi.

2014. ápr. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem tudok fõzni. Próbálkoztam már párszor nem túl sok sikerrel. Egyszer tojást akartam sütni és a forró olaj belefröccsent a szemembe, ez végleg elvette a kedvem a sütéstõl és a fõzéstõl is. Ha megéhezek képes vagyok napokig vajas kenyeret enni csak nehogy fõznöm kelljen.


19/L

2014. ápr. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!