Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, tudtok tanácsot adni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, tudtok tanácsot adni?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki most benne van egy kapcsolatban, de ez amolyan "csak hogy legyen valaki" kapcsolat, tehát semmilyen, nem sok ideje vannak együtt.

Ez a lány kb. fél éve nagyon szerelmes lett belém kb. 2 randi után... petting volt csak, utána én megszakítottam vele minden kapcsolatot. Járni nem akartam vele, így döntöttem, hogy jó ötlet volt-e azt lehet vitatni, de mindegy, így alakult.

Nemrég összefutottam vele, és úgy érzem, a szerelem már elmúlt, a vonzalom még mindig megvan, viszont most már bizalmatlan lett irántam....

Furcsán hangzik, de nem zárnám ki vele a járás lehetőségét, viszont a (múltkori) petting miatt ott szeretném folytatni, ahol "abbahagytuk", tehát előbb szex, utána romantika/járás. Hülyén hangzik, de ez van.

Utaltam is a dologra, de erre nem mondott semmit, majd pár nappal később azt írja, hogy nem igazán tud dönteni köztem meg a mostani kapcsolata között...

hogyan vehetném rá a dologra?


2014. febr. 16. 22:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
bocs, de te egy nagy szemét vagy.
2014. febr. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

az írásodból ítélve csak szexet akarsz tőle ha eddig nem kellett akkor ez után se kelljen neked.

Ahogy barátja lett már szeretnéd visszakapni !

!!!!!TE NEM SZERETED ŐT CSAK BIRTOKOLNI AKAROD!!!!!!!!!!!!!

2014. febr. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
b@romarcú
2014. febr. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 piriiiiii ***** válasza:
100%
Első, miért kértél bocsánatot? Igen, ő egy szemét. Ezért ne Te kérj bocsánatot.
2014. febr. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nyúlbélű
2014. febr. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
"Bocs", de miért vagyok szemét? Az a szemét, aki ki akarja használni a csajokat, én nem ezt akarom, valamit nagyon félreértettetek...
2014. febr. 16. 22:38
 7/7 anonim válasza:
te hülye vagy. szerintem hagyd békén, most minek szerencsétlent kellemetlen helyzetbe hozni, mer te megakarod dugni.... gondolkodj el a dolgaidon, komolyan, te fiú vagy, lehetnél okosabb.
2014. febr. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!