Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tegnap óta folyamatosan áll a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap óta folyamatosan áll a fütyim mitől van ez?

Figyelt kérdés

tegnap este szexeltem barátnőmmel és azóta folyamatosan áll ma regel is csináltuk de még mindig áll mitől van ez még sose volt ilyen..

22F


2009. dec. 21. 10:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
dákórák előjele... szerintem még ma menj dokihoz.
2009. dec. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Van az úgy, teljesen normális. Nyugi. Felizgatott a dolog, ennyi.
2009. dec. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Tedd ki a hóra egy órára.Na komolyan folytassátok amit elkezdtetek estére elmúlik ha nem nagy mákja van a barátnődnek.
2009. dec. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Menj dokihoz, mert ha még sokáig így marad az elég fájdalmas állítólag, meg károsodhat is... Bár én nem értek hozzá, mert lány vagyok, csak hallottam vhol.
2009. dec. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
És most álló f...szal ülsz a gép előtt?
2009. dec. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Na mi a helyzet? Még mindig áll?
2009. dec. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Barátom is így járt egyszer. Nem lankadt le másfél napig, aztán dokihoz ment. Kiderült, hogy görcsbe volt valami ott, és kórházba került. Ott volt egy kisebb műtét, azóta sajnos már nem teljesít valami jól :((
2009. dec. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
AZONNAL ORVOS! ebben a pillanatban is károsodnak a szövetek! nagyon veszélyes dolog, amputálással is járhat!
2009. dec. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Amputálás az túlzás, de mindenképp menj orvoshoz, mert ez nem egészséges.
2009. dec. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Először is gyorsan jegeld! Mármint a jeget ruhába csavarni, aztán tedd rá.

Utána viszont tényleg gyorsan menj el orvoshoz! Maradandó károsodás is lehet belőle.

2009. dec. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!