Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még valaki rajtam kívül,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még valaki rajtam kívül, aki úgy érzi, mintha el lenne átkozva párkapcsolatok terén?

Figyelt kérdés
És nem tudja felfedezni, mit ront el folyamatosan?

2014. ápr. 13. 21:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Jelen! Nálam lelkileg lehet valami defekt, talán nem tudom természetesen elengedni magam... (F)
2014. ápr. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
én is.
2014. ápr. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ó de még mennyire, hogy el vagyok átkozva. Eddig az összes kapcsolatom szar volt és a végén mindig megcsaltak. Mostanra jutottam el arra a pontra, hogy betelt a pohár és maradok egyedülálló.
2014. ápr. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%

Én is, sőt nem csak párkapcsolatok terén. Egy természetgyógyász is elmondta, hogy meg vagyok átkozva.


A lényege, hogy bármi olyan dolog amit szeretnék vagy amihez pozitívan állok garantált, hogy nem fog valóra válni.

Viszont, ha negatívan állok hozzá akkor összejön de akkor pedig nem élek a lehetőséggel mert egész egyszerűen szarul érzem magam.

Cseles kis átok ugye?

2014. ápr. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Magas,vékony fiúként mást nem is érezhetnék.
2014. ápr. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
IGEN!!!
2014. ápr. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
igen... nem tudom, te milyen rég óta kínlódsz ezzel a tudattal de pl én 6 éve szenvedek
2014. ápr. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
3 éve nincs senkim :)))
2014. ápr. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Igen,pontosan ugyanezt érzem.Életemben két normális lány összejöhetett volna,na mi szólt közbe?az élet,meg az átok.

Az egyik elköltözött Amerikába és így nyilván nem nagyon lehetett fenntartani,mert végleg ott maradtak.A másik meg teljesen befelé fordult egy trauma miatt,és hiába próbáltam mellette lenni,nem engedte majd annak is vége lett így... :/

Ezen kívül meg semmi nem jött össze,így hát egy csókot nem kaptam még lánytól/nőtől. :/

22/F

2014. ápr. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Detto...

25N

2014. ápr. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!