Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit tegyek? Felejtsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? Felejtsem el, vagy várjak még rá?

Figyelt kérdés

Van egy fiú(26) és már 10 hónapja ismerkedünk, de még mindig ott tartunk, hogy ő nem döntötte el, hogy lehet-e köztünk valami, mert idő kell neki. Ennek ellenére már megvolt köztünk minden, aminek meg kellett történnie, mert én is, és ő is akartuk.

Viszont van neki egy lány ismerőse, aki nemrég lépett ki egy 7 éves kapcsolatból, és most egyedül van. Amikor ez a lány még kapcsolatban volt, ők flörtölgettek, de nem lépett egyikük sem. Most, hogy a lány egyedül van, még mindig nincs semmi közöttük, de megkérdeztem a fiútól, hogy ha az a lány azt mondaná, hogy jöjjünk össze, akkor összejönnél vele? Ő erre azt mondta, hogy nem mondana neki nemet valószínűleg.

Nekem pedig, akivel együtt töltött hétvégéket, még mindig nemet mond, mert nem tudja, mikor lesz belőle igen, és azt sem, hogy érdemes-e várnom rá.

Most mit tegyek? Hogyan szerezhetném meg?

Az a lány nagyobb előnyben van annyiból, hogy már több mint 7 éve ismerik egymást, és egy helyen laknak, én meg csak 10 hónapja ismerem, és 60 km-re lakunk egymástól.

Szerintetek ez a baj? Vagy mi a véleményetek erről?

Azt mondta, majd ha lesz valami köztük, akkor szól. Tudjátok, ez olyan, mintha a kést forgatná bennem, pedig én bármit megadnék érte...


2009. dec. 21. 12:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%

Könnyű ezt mondani, de felejts el. Kivéve, ha jó neked ez a bizonytalanság.

Bocsi, de ez a véleményem.

2009. dec. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
ne hagyd, hogy ő diktálja a szabályokat! adj neki ultimátumot: vagy most jöttök össze vagy soha. nem akarsz rá éveket várni, ugye? hát akkor lépj! töltsél vele minél több időt, csábítsd vissza magadhoz. ne hagyj esélyt a másik lánynak! ha meg nem jön össze, akkor hagyd az egészet. 10 hónap alatt nem tudta eldönteni, hogy mi a szart akar, szerintem hosszútávon ne várj többet tőle. de ha ennyire kell neked, akkor küzdj érte... sok sikert
2009. dec. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, hasznosak voltak.

Ismerőseim is azt mondják, hogy felejtsem el, de olyan kár, hogy nem érzik azt, amit én, mert ez nem egyszerű, ha nyakig benne vagy már érzelmileg valamiben.

A találkozást nagyon nehezen tudjuk csak megoldani, mert csak hétvége jó, mivel mindketten dolgozunk, ő meg még mellette egyetemre is jár.

Szóval nem tudom, meddig bírom még, de igyekszem rá hatni majd, ha pedig összejön a másik lánnyal mégis, kb még az élettől is elmegy a kedvem...

2009. dec. 21. 13:13
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

A pasi teljesen felejtős. 10 hónap alatt aki nem tudja eldönteni, hogy szerelmes-e, nem alakul ki a mély érzelem, azt a férfit (és nőt is) el kell engedni.


Nem kihasználásból van veled, hanem mert szeret téged mint barátot, és valószínűleg valamennyire vonzónak is talál, de nem eléggé. Nem fogtad meg. Van ilyen. Tudom hogy neked ez rossz, de ez a pasas az életben nem fog hozzád igazán ragaszkodni. Lehet hogy abban a másik lányban van valami, ami vonzza. Sajnos ez a helyzet.


Nem a távolság a probléma.


nekem is volt olyan kapcsolatom, ahol én kezdtem érezni, hogy valami nem stimmel, és mint kiderült csak kellemesen érezte magát velem az a pasi, de nem volt oda értem igazán. Úgyhogy akármennyire fájt, ott kellett hagynom. Nagyon jó döntés volt :) Szóva örülj neki, hogy ez a fiú megmondta neked, mi a helyzet, nem neked kellett rájönnöd magadtól, hogy nem szeretnek igazán.


Erre mondják azt, hogy nem érdemes olyan szekér után futni amelyik nem vesz fel.


31/N

2009. dec. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én 3 hónapig vártam egy lányra, aztán hagytam a dolgot, nem kellett 10 hónap. Most már két éve boldog kapcsolatban vagyok. Úgy tűnik, hogy em érsz neki annyit, hogy feladja egy másik lány LEHETŐSÉGÉT, nem hogy magát a lányt. Ha mégis összejönnétek se hiszem, hogy ez valaha változni fog. Sajnálom, de szerintem ne várjál rá tovább, te eleget tettél ezért a kapcsolatért.
2009. dec. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én 3 hónapig vártam egy lányra, aztán hagytam a dolgot, nem kellett 10 hónap. Most már két éve boldog kapcsolatban vagyok. Úgy tűnik, hogy nem érsz neki annyit, hogy feladja egy másik lány LEHETŐSÉGÉT, nemhogy magát a lányt. Ha mégis összejönnétek se hiszem, hogy ez valaha változni fog. Sajnálom, de szerintem ne várjál rá tovább, te eleget tettél ezért a kapcsolatért.
2009. dec. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Az a másik lány jobban néz ki mint Te??

Mert ha igen akkor 100% h ezt buktad:S

2009. dec. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Sajnos ezt nem tudom megmondani, és őt meg nem merem erről kérdezni. De van egy olyan sejtésem, hogy nálam jobban nézhet ki...sajnos...
2009. dec. 24. 20:03
 9/14 anonim ***** válasza:

Azért kérdezem mert nekem hasonlo volt a helyzet, annyi h én voltam a pasi, aki pedig várt rám csak azért voltam vele mert tetszett h jön utánam, meg valamilyen szinten azért be is jött, de tudtam h a másikkal jobban járnák.

Aztán akire én vártam az fényévekkel rosszabb csaj volt külsőre,(legalábbis mások szerint,de engem nem érdekelt h hány kilo,nekem ugy volt szép ahogy volt) mint aki én rám várt, végül mégis vártam és össze is jött.

Szal ha még jobb nő is lett volna külsőre akkor még inkább bukta volna a másik csaj a dolgot:S

Tudom ez így szemét volt:S

2009. dec. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hát ez marha jól esett így estére...Nem is gondoltam volna, hogy ilyet ki tud tervelni valaki...ez nagyon nagy szemétség. Ha az én esetemben ugyanez van, akkor legalább lehetne korrekt, és megmondhatná, mi a szitu, mert nem alázom meg magam feleslegesen.
2009. dec. 24. 22:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!