Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit tegyek? Felejtsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? Felejtsem el, vagy várjak még rá?

Figyelt kérdés

Van egy fiú(26) és már 10 hónapja ismerkedünk, de még mindig ott tartunk, hogy ő nem döntötte el, hogy lehet-e köztünk valami, mert idő kell neki. Ennek ellenére már megvolt köztünk minden, aminek meg kellett történnie, mert én is, és ő is akartuk.

Viszont van neki egy lány ismerőse, aki nemrég lépett ki egy 7 éves kapcsolatból, és most egyedül van. Amikor ez a lány még kapcsolatban volt, ők flörtölgettek, de nem lépett egyikük sem. Most, hogy a lány egyedül van, még mindig nincs semmi közöttük, de megkérdeztem a fiútól, hogy ha az a lány azt mondaná, hogy jöjjünk össze, akkor összejönnél vele? Ő erre azt mondta, hogy nem mondana neki nemet valószínűleg.

Nekem pedig, akivel együtt töltött hétvégéket, még mindig nemet mond, mert nem tudja, mikor lesz belőle igen, és azt sem, hogy érdemes-e várnom rá.

Most mit tegyek? Hogyan szerezhetném meg?

Az a lány nagyobb előnyben van annyiból, hogy már több mint 7 éve ismerik egymást, és egy helyen laknak, én meg csak 10 hónapja ismerem, és 60 km-re lakunk egymástól.

Szerintetek ez a baj? Vagy mi a véleményetek erről?

Azt mondta, majd ha lesz valami köztük, akkor szól. Tudjátok, ez olyan, mintha a kést forgatná bennem, pedig én bármit megadnék érte...


2009. dec. 21. 12:55
1 2
 11/14 anonim válasza:
Gyerekek! Mégis ki a fene dönti el, hogy ki néz ki jobban??? Ez annyira nézőpont kérdése. Baromira nem ezen múlik a dolog! Figyelj! Ha neki 10 hónap nem elég arra, hogy érezzen, akkor mit akarsz tőle??? Addig amíg a nagyságos úr dönt, addig te maradj egyedül és rágd a küszöböt, hogy ki nyer majd?????? Ne már! Legyél okos!!! Te nem vagy más neki, csak szexpartner! Lehet, hogy rosszul esik, de így van. Azért a másik lányért pedig küzd minden erejével, hogy megszerezze...ne add meg neki azt az örömet, hogy vársz rá! Sürgősen keress mást! Tudod, hány olyan pasi van 60 km-nél közelebb, aki vonyítva rohanna utánad???
2009. dec. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok.

Tényleg rohadt szar amikor azt mondják az ismerősök, hogy hagy a fenébe. Tudom miről beszélsz. Több mint fél éve, próbálok egy férfi szívébe beleférkőzni. Hetente jó ha egyszer találkozunk, és ennél többet sem beszélünk. Van olyan hogy pont úgy dolgozunk, hogy amikor én nem akkor ő igen. De elfogadom, hogy ő ilyen, hogy nem az az állandóan legyünk együtt típus. Mégis, most már egyre idegesítőbb mindenkitől azt hallani, hogy csak kihasznál. És most jutottam el arra a pontra, hogy döntse el mi legyen, mert én ezt így nem bírom tovább. Csak az a baj, hogy ha érzelmekről vagy kötöttségről van szó, ő még ebből a lassú csigatempóból is visszavesz.

Szóval értem miről beszélsz.

2009. dec. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

ennek nincs értelme!

szép-jó elkötelezettség nélkül a szex a kavarás meg a találkozgatások... te egy szerető vagy. nem akarlak megbántani de ez jön le nekem... és szerintem valószínűleg ez is a helyzet. vannak nagyon szemét pasik, avnnak akik azt se tudják mit akarnak jó dolgukban... meg olyanok is akik csak szimplán érettlenek és döntésképtelenek... ne foglalkozz vele, annyi jó pali szaladgál a világban! válassz egyet.

tudom, nehéz... de muszáj. így jobban jársz.

2009. dec. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hülyeség, hogy ha jobban néz ki, buktad... Mi ez a hozzáállás? Látszik, hogy hány évesek járnak ide. A szerelem, a vonzalom nem válogat, csak a saját más ízlése szerint. Elmesélek egy sztorit, amit másnak nem lehet. Ismerek egy rettenetesen csúnya lányt (én annak látom) és egy nagyon válogatós fiút. Történt egyszer, hogy ezek ketten találkoztak -- hatalmas szikrázás, vágyakozás... és bumm. Nem ezen múlik. Viszont neked sajnos felejtened kell. Nyugi, vagyunk még így egy páran. Majd jön a következő. :)
2009. dec. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!