Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Voltatok már szerelmesek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már szerelmesek egy olyan lányba, akivel haverok voltatok, de semmi esélyetek nem volt, mint pasi? Ha igen, mi lett a vége? 19/L

Figyelt kérdés

Van egy lány az osztályban, akivel hosszú időn keresztül szinte nem is beszéltem, csak elvoltunk, mindketten más-más csoportba tartoztunk. Aztán egyszer elkezdtünk beszélgetni, és egyre jobb viszonyba lettünk, manapság rengeteg időt töltünk együtt. A probléma az, hogy rájöttem, szerelmes vagyok belé. Neki viszont erről fogalma sincs, és hiába is lenne, sokszor mondta már, hogy tök jó haver vagyok, és nem is tudna mást elképzelni. Meg neki más típusú pasik jönnek be, én nem vagyok az a „nagymenő”.

Mit csináljak? Bevallani nem akarom neki, mert akármennyire is fáj, nagyon szeretek vele lenni, és nem akarom elveszíteni. Tök jókat dumálunk, megnevettetem, de amolyan „tesószerűség” vagyok neki. Csak azt nem tudom, hogy fogom ezt így kibírni, mert igazából eddig soha nem éreztem ilyet, és tényleg elég rossz, különösen, mikor olyan pasiról mesél, aki nagyon bejön neki. Az igazi kézszúrás nekem. Tudom, hogy rendes megoldás nincs, csak az érdekel, volt-e már valaki hasonló helyzetben, és ha igen, pl. hogy oldódott meg? Mivel elvileg jövő év júniusig az osztálytársam lesz.



2014. ápr. 12. 20:10
 1/3 A kérdező kommentje:
A 19/L félrevezető, én 19 éves fiú vagyok, a lány, akibe szerelmes vagyok a 19/L. Bocsánat, még új vagyok az oldalon, és most jöttem rá, hogy az nagyon félreérthető! :D
2014. ápr. 12. 20:16
 2/3 anonim ***** válasza:
Aterzem a dolgot, sajnos ugyanilyen helyzetben vagyok, csak en annyibol megjobban megszivtam, hogy meg az esete is vagyok, megsem lehet semmi.. Nezd, beszelgessetek amennyit csak tudtok
2014. ápr. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
, ha meg tudod nevettetni, az nagy pluszt jelent.Emlegesd neki, ha szoba kerul, hogy a legjobb dolog a baratsagbol kialakulo szerelem, ugyanis nem kell felned, hogy elveszited mint baratot, ugyanis ugyanugy legjobb barat marad, csak mellette a szerelmed is. Beszelgess tesojaval, ha van, vagy legjobb baratnovel, es probald meg elerni, hogy ugyan ne feltunoen, de taszigaljak kicsit a te iranyodba.. ha meg igysem mukodik, tedd feltekennye, meseld el hogy vegre van baratnod, minden happy, es foglalkozz a lanykaval minnel kevesebbet. Osszefogja rakni a dolgot, es erezni fogja a hianyodat.. Szurkolok!
2014. ápr. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!