Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van/vannak itt olyan lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van/vannak itt olyan lányok akik egy kapcsolatba főképp a szexuális vágy csökkentéséért mentek bele? Bővebben lenn.

Figyelt kérdés

Tudom hogy furán hangzik a kérdés, és elég félreérthető. Röviden arról van szó, hogy egyedülálló vagyok, és 4 hónapon belül elmegyek külföldre tanulni. Nagyon hiánzyik valakinek a törődése (úgy meg főképp) de nem vagyok az a tíus aki bárkivel tudná ezt csinálni. Beszélgettem fiúkkal, és egynél borzasztóan éreztem a szexuális kisugárzását. Szóval nem komoly kapcsolatot keresek, hanem egy lazábbat. Épp ezzel kapcsolatban szeretnék olyan lánnyal beszélgetni, akinek ilyenben már volt része, hátha tud tanácsolni vagy tapasztalatai elmondani. Nagyon megköszönném ! :)


Ocsmároló megjegyzéseket nem kérek, köszönöm.



2014. ápr. 14. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon könnyen találnál ilyen srácot, a pasik pont hogy élvezik, ha nincs kötöttség, csak szex
2014. ápr. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha külföldre mész tanulni, gondolom csak pár hónapra (de lehet tévedek). Ott bőven lesz lehetőséged. De ha találsz pasit akivel megvan az összhang akkor megpróbálhatod, beszéld meg vele hogy csak lazább dolgot szeretnél.
2014. ápr. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag minden fiú vevő erre. A lányok közül azonban sokkal kevesebben.
2014. ápr. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A fiú akive beszélgettem az ilyen lenne. Csak én elég félénk vagyok egy ilyenbe belemenni, főképp hogy eddig másképp gondoltam a dolgokat. Történtek azóta pofáraesések, és inkább szeretném magam megkímélni tőlük.


Így amíg a "szőke herceg" nem jön el, szeretnék én is élni :)

2014. ápr. 14. 13:14
 5/6 anonim ***** válasza:
ezzel nincs semmi gond, ha elég stabil vagy hozzá lelkileg (szóval nem lesz az, hogy kicsit kedvesebb hozzád és véletlenül halálosan szerelmes leszel). De mindenképp tisztázzátok ki mit vár el a dologtól :) és ne érezd emiatt furcsán magad!
2014. ápr. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ej de szép körülményesen fogalmaztad meg azt, hogy csak szexkapcsolatot akarsz, vagyis időnként dugni valakivel... :D
2014. ápr. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!