Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Vajon helyesen cselekedtem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon helyesen cselekedtem? Tanul ebből a pasim, vagy újra átver?

Figyelt kérdés
A pasimmal majdnem két éve vagyunk együtt. Egy éve együtt is lakunk. Tavaly ősszel mikor megkérdeztem csak úgy szimplán kíváncsiságból, hogy kivel írogat, megmutatott egy beszélgetést, egy csajjal dumált. A csaj egyértelműen fűzögette, a véleményét követelte magáról a hajáról és h mennyire szexi. Persze a pasim csorgatta a nyálát rá de végülis csak beszélgettek.. Később kezdődött az a tipikus együtt élünk és már nem vagy olyan érdekes - szituáció. Akkor kezdtem gyanakodni, hogy van valami, mikor elkezdte jelszavakkal védeni a telóját meg a laptopon a felhasználóját. Tudtam jól h valami csajjal dumál, mert mikor nyomkodta a telóját és jött egy üzi az okosteló kicsike ikonban kidobja a profilképét annak, aki írt. De sosem mutatta meg, és nem is vallott be semmit. Kb három hete egy cetlin megtaláltam a jelszavát a laptopjához, és bár tudom h szemét dolog, de beleolvastam az üzeneteibe.Viszont rájöttem, hogy az egyik munkatársával igen közel kerültek egymáshoz, volt is belőle vitájuk, de végülis lezárták maguk között ezt. Nagyon kiakadtam, és elmondtam h tudok a dologról de azt nem hogy honnan. Végül nagy nehezen belementem, hogy folytassuk, de mikor legutóbb benéztem kíváncsiságból a levelei közé, megint rajtakaptam egy másik csajjal. Undorító volt.. Szakítottam vele. Sajna azonnal nem tudott hazautazni így kb egy hétig kerülgettük egymást itthon, egyszer veszekedtünk, egyszer sírtunk, egyszer öleltük egymást. Végül arra jutottam, mivel én borzasztóan szeretem, hogy mindenképp költözzön haza, csak folytassuk távkapcs.ban. Talán így fellobban bennünk újra a tűz, és nem kell pótlékokat keresnie. Hülyének érzem magam, hogy újabb esélyt adtam neki, de ez, hogy pár napig elveszített az elmondása szerint átértékelte benne a dolgokat, és ez is h hazaköltözik, és nem láthat minden nap, ez is egy fajta büntetés neki. Viszont én nagyon félek attól, hogy megint átver. Felajánlotta, hogy elmondja a jelszavát fészre, és beléphetek amikor akarok, ha így jobban megbízok benne. A 'békülésünk' után olyan jó volt a szex is neki is, nekem is, mint eddig soha. Szerintetek..? Van értelme vagy egy nagyon nagyon hülye tollas hátú madár vagyok?

2014. ápr. 14. 09:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tanulunk semmiből. Pillanatnyi előnyökért képesek vagyunk megjátszani a változást, de ne legyenek illúzióid.
2014. ápr. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%
Teljesen igazad van,volt. Remeljuk tenyleg megvaltozik.
2014. ápr. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem hiszem hogy ezek után meg tudnék benne bízni, hiába adja meg a jelszavát mindenhova stb ha meg akar csalni megfog, nem fogja őt visszatartani semmi.

De ha te úgy érzed hogy megérdemel ennek ellenére még egy esélyt akkor adj neki, de ne hagyd hogy újra hülyének nézzen... akkor tényleg az legyen az utolsó és ha akkor is félrekacsint akkor le is út fel is út...

2014. ápr. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok vele és meg is mondtam neki, hogy abban ne is reménykedjen, hogy meg fogok benne bízni ez után. Azt mondta megérti.Az tény, hogy brutálisan szeretem őt, sajna ezek ellenére is, pedig nem egyszer próbáltam meg betörni az orrát(ha eltaláltam volna..). Ma felmond a munkahelyé, és szerdán hazamegy. Reménykedem benne, hogy a távolság visszahozza majd a tüzet, és talán az a kevés idő, amit együtt töltünk, az minőségi idő lesz, és megmutathatom neki, kit veszítene el. Az együtt élés hátránya, hogy nem mutathatjuk mindig azt az arcunkat, amit a másiknak valójában nyújtani szeretnénk. Nem lehetünk otthon mindig szűk, szexi ruhákban..
2014. ápr. 14. 09:37
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt te vagy az aki nem tanult az esetből...én azon az állásponton vagyok hogy aki egyszer megteszi h félrekacsint az máskor is megfogja.
2014. ápr. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ki kellett volna dobnod. Lehet hogy egy ideig jobb lesz de nem hinném hogy megváltozna.
2014. ápr. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

áh,én is eljátszottam hasonló szitut.

Úgy van,ahogy az első mondja... egy kis ideig mindent úgy tesz látszólag,ahogy te szeretnéd, majd mikor úgy érzi 'biztos a terep' újra felveszi a régi stílusát.

Ha most távkapcsolatba váltotok-feltételezzük,hogy működni fog- akkor sem mehet sokáig, mert nem lehetettek folyton távkapcs.ban s idővel újra összeköltöztök s megint mehet ez a história újra meg újra.

Szerintem aki ilyen,abból újra és újra előjönnek ezek a dolgok...

2014. ápr. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az első válaszolónak igaza lehet, bár nem minden pasi egyforma, még ha ez a hír jár róluk, akkor sem. Lehet, hogy a te pasid pont nem ilyen, jól teszi, hogy hazaköltözik.
2014. ápr. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem jó! Nem szabad ilyen emberre pocsékolni az idődet és az energiád. Az élet rövid. Meg kell találni azt az embert aki tényleg megbecsül téget! Így csak hagyod hogy megalázzon újra és újra. Okos lánynak tűnsz, szerintem jobbat érdemelsz ennél!
2014. ápr. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem van egy ismerősöm aki egy 40 körüli férfi, van felesége gyereke meg minden, ő is csajozott facen, és amikor a felesége meglátta az üzeneteit annyira begurult hogy kidobta a férjét. Aztán nagy nehezen kibékültek de viszont azóta a felesége folyton nézi a facebookját, hogy kivel beszélget, kit jelöl be ismerősnek meg stb. szóval az biztos hogy azóta ha akarna se tudna neten csajozni. Arról viszont hogy élőben mit csinál nem igazán tudok nyilatkozni :D
2014. ápr. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!