Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Engem most átvertek, vagy túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem most átvertek, vagy túl paranoiás vagyok?! (hosszú történet)

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy van egy srác aki régóta tetszik nekem,lassan négy éve.Ez alatt az idő alatt ő is mutatott néhány jelet,amiből arra következtettem hogy egy kicsit talán én is tetszem neki.Az utóbbi időben egyre jobb lett a viszonyunk,de sajnos én túl félénk vagyok ahhoz hogy valamit lépjek..Na de a baj itt jön.Van a srácnak egy haverja,akivel nagyon jóban vannak.Ez a haver mostanában egyre furábban viselkedik velem,folyton rámír,meg bókolgat,és kérdezősködik rólam,pedig alig ismertük meg egymást,úgy érzem hogy túl intenzív ez az ismerkedés.Tegnapelőtt reggel közölte velem,hogy szeretne velem privátban beszélni,de úgy,hogy erről senki se tudjon.Oké,én elfogadtam a meghívást.Közölte velem,hogy múltnap beszélgettek ketten rólam,és hogy a srác aki nekem tetszik,megtudta valahonnan a dolgot,és azt mondta hogy nem igazán szeretne tőlem semmit.Erre én persze nagyon elszomorodtam,mert lassan négy éve tart a dolog,és reményeket is fűztem hozzá.A srác folyton ölelgetett meg vígasztalt,és mondta hogy haverok attól még lehetünk,blabla..Na szóval..ez az egész azért volt nekem furcsa,mert kb. ötvenszer az orromra kötötte,hogy SENKI ne tudjon erről a beszélgetésről..és kicsit túl barátságosan viselkedik néha,ölelget folyton,meg minden..Létezik hogy ezt az egészet ő találta ki,hogy kiábrándítson,és hogy esélyem se legyen reménykedni többet? Vagy tényleg visszautasítottak,csak nem bírom elfogadni?Elég furcsán közölte a haverja ezt az egészet velem,és olyanokat mondott,amik nem igazán vallanak a srácra.nemtudom.

Szerintetek mitévő legyek?Hogyan tudjam meg az igazságot?Már annyira elegem van a sok összezavarodottságból..



2014. ápr. 14. 11:22
 1/9 A kérdező kommentje:
Tehát a haverja vígasztal,ölelget,meg mondogoatja hogy attól még lehetek barát a sráccal.(bocsi ha kicsit érthetetlenül fogalmaztam)
2014. ápr. 14. 11:25
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezt csak úgy tudhatod meg, ha félreteszed a félénkségedet és lépsz. Mert amúgy 50-50%. Hány évesek vagytok?
2014. ápr. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
18-19..igen,elég gyerekes ez az egész...
2014. ápr. 14. 11:40
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg a srácot, nyiss felé. Nagyon úgy tűnik hogy bejössz a haverjának és emiatt tesz keresztbe.
2014. ápr. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
simán meglehet, hogy kitalálta... azt javaslom derítsd ki az igazat, állj oda a kíánt pasi elé és tedd fel a kérdést!
2014. ápr. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Húú,már csak azt nem tudom,hogy hogyan tudnák rákérdezni..nagyon félénk vagyok,és nem tudom hogyan kezdjek neki...
2014. ápr. 14. 12:09
 7/9 anonim ***** válasza:
Meglátásom szerint két pad közé fogsz esni.
2014. ápr. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit tudnék csinálni hogy senkinek ne legyen bántódása,meg az igazságot is ki kéne derítsem valahogy..:\
2014. ápr. 14. 14:30
 9/9 anonim ***** válasza:

Én rákérdeznék a srácnál, mármint akit szeretsz, és ha látod hogy nagyon visszakozik akkor megmondod neki, hogy jó, mert igazából valóban tetszett, de már más tetszik neked, szóval legfeljebb azt mondod, hogy téged sem zavar, és indokot is adsz, hogy miért. Így megtudsz mindent, és őt sem veszted el.:) Azután pedig a választól függően a másik srácot is megkérdezheted.

De amúgy nem tudom, figyelj már sok pasit láttam, aki akar valamit, az nem húzza bizony ilyen hosszú ideig.:) Ők nem lányok. Még ha félénk, is lép valamit, valami nagyon egyértelműt, pláne ha járni akar veled.:)) És 4 év alatt mindez nem történt meg.. azért az sok idő. Én nem fűznék hozzá nagy reményeket.

2014. máj. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!