Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan veletek, hogy évekig nem tudtatok egy be nem teljesült szerelmen túllépni?

Figyelt kérdés
Ha igen, mennyi ideig? Vagy hogy sikerült végül mégis elfelejteni?
2014. ápr. 15. 23:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

2 évig nem sikerült.

Jött egy másik pasi.

2014. ápr. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kar, hogy a kerdesre nem lehet zold kezet adni :/


mar tobb mint egy eve nem sikerul... igyekszem pedig

(kezdem rohadtul szanalmasnak etezni magam emiatt)

2014. ápr. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
3 év. Kiderült, hogy a csaj a fél sulinak megvolt. Pöppet kiábrándító.
2014. ápr. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Most ez komoly? Akkor végem, ráadásul egy helyen is dolgozunk. Ezt besz"ptam.
2014. ápr. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is kb. 2-2,5 évig tartott, heti 3-4 nap találkoztunk egyetemen. Első lett volna nekem. Illetve lett is, csak eszményített. Elfelejteni nem sikerült, most már fel tudom fogni barátnak (végeztünk az egyetemmel, már nem egy karra/mesterire járunk). De államvizsga előtt pár hónappal kezdtem nem gondolni sokat rá, részben emiatt, részben mert utolsó félévben nem is láttam csak kb. 4 órát egy héten, harmadrészt meg azért, mert közbe egy PhD-sra néztem fel második félév elején, és róla kezdtem intenzíven álmodozni szakdoga leadás előtt 3-4 héttel.
2014. ápr. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Cirka fél év. Hamar ki lehet az ilyenből ábrándulni. :)
2014. ápr. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Most is ez van velem, a csaknak barátja van, én meg már 6 éve szeretem, pedig próbálok rajta túllépni :) sajnos elég romantikus típus vagyok...
2014. ápr. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen 2 is.

Az elsőt imádtam, vele randizgattam is, csak valamiért nem feleltem meg neki. 2 évig volt a se vele se nélküle helyzet. Úgy lett vége, hogy azt mondtam: ÁLLJ!

A második pedig egy tanár volt. Vele is voltak dolgok (semmi fizikai, csak szemezés, kedves szavak és mosolygás). Imádtam őt. Sőt imádom is. De messze nem fér bele az értékrendembe. Pedig nem biztos, hogy viszonzatlan maradna. A rajta való túllépés még folyamatban van, de haladok, már megismertem mást.

Mind a kettőre nagyon boldogan és mosolyogva gondolok vissza :D

2014. ápr. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!