Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányok/nők hogyan tudnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok/nők hogyan tudnak beletörődni a be nem teljesült szerelembe? Emiatt érezhet egy lány/nő gyűlöletet később?

Figyelt kérdés
Beteges az, ha a későbbiekben haragot vált ki a nőből már maga a hapsi látványa? Beteges az, ha a haragjának köszönhetően aljas módon beszólogat?
2014. márc. 2. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább csak éretlen. Egy érett, értelmes ember, nemtől függetlenül, nem haragszik senkire egy ilyen helyzetben. Természetes, hogy vannak viszonzatlan érzések, bele kell törődni. Én sosem haragudnék arra a srácra, akibe anno két évig szerelmes voltam, és nem lett közöttünk semmi.
2014. márc. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Persze...en is emiatt egy szörnyeteg lettem,mindenki megutált :((
2014. márc. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Már mondtak nemet párszor nekem, és nem volt kellemes, de hát semmit sem kötelező. Valahol jó, hogy van szabad akart. Így nem kell egy férfi mellett sem szenvednem nekem sem aki nem akar igazán.


Ezért nem gyűlöltem meg soha senkit. Van ilyen :)

2014. márc. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nekem egy olyan szerelem van ami nem teljesült be pedig a másik fél tudott róla :) mai napig köszönünk egymásnak, és szerintem ha nem rohannánk folyton beszélnénk is. :)

a többi be sem teljesülhetett volna, mert soha nem mondtam el senkinek sem :D mosolyogva gondolok vissza rájuk :) csupa jó kedvel :) pedig nem is volt köztünk semmi :D

2014. márc. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!