Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden pasi valtozik az evek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden pasi valtozik az evek folyaman?

Figyelt kérdés
A kapcsolat elejen,minden szep,hianyzol kincsem,alig varom h veled legyek..stb stb..kb egy ev utan,sajnos elmultak az ilyen uzenetek...
2014. ápr. 15. 23:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Minden ember változik egy idő után...
2014. ápr. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Igen
2014. ápr. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mivel egy kapcsolatom sem volt 1 éves ezért nem tudom. De mindenképpen más az eleje is mint amikor mar benne vagy, de ez a fiuk es a lanyok reszerol is.
2014. ápr. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 WheneverYouWant ***** válasza:
Megszokjuk a jólétet:) Emlékszem még én is az egyik csajnál úgy voltam hogy jajj megyek fel hozzá suli után.. jááá ma is megyek és már akkor mondta haverom hogy majd 1 év mulva nem így lesz. És valóban 1 év mulva már úgy volt hogy jajj már megint fel kell másznom hozzá...
2014. ápr. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Minden változik. Az élet maga a változás. Ha minden állandó lenne, akkor most nem lennénk itt.
2014. ápr. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Haat igen igy van! :) Csak nekem hianyzik az az elso ev! Talan ez mar a megszokas?
2014. ápr. 15. 23:20
 7/10 Költőnő? ***** válasza:
Nem feltétlenül de a kezdeti csicsergés valóban elmúlik.
2014. ápr. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sőt a nők is változnak, nem csak a pasik.

Ez biológiai is. A hormonok 1-3 évig működnek, ha addig nem alakul ki valami, annyi a kapcsolatnak. De ehhez két ember kell. Ha mindíg csak a másikban keressük a hibát, csak azt nézzük, hogy a másik mit tesz, mit nem tesz és nem azt, hogy én mit tehetnék, akkor bizony annyi a dolognak idővel.

De attól hogy nem ismételgeti a szeretlek szót, még szerethet. Attól pedig hogy mondja, még lehetnek üresek is az általad hiányolt mondatok.

2014. ápr. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 kolosszus22 ***** válasza:
100%
Egy férfi sem fog ugyanakkora energiát fektetni a nőbe X idő után, nem is értem a nők miért olyan naivak, hogy azt hiszik egy férfi folyamatosan a belét hajtja majd értük, míg ők elvannak. A beetetési időszak az elején van, utána jön a kapcsolat amiben már közösen mindkettőtöknek energiát kell fektetni, hogy fenntartsátok.
2014. ápr. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem változik. 75 évesen is ugyan olyan mint 20 évesen. !
2014. ápr. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!