Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pontosan mit ért egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pontosan mit ért egy pasi azalatt, ha azt mondja ő nem vágy komoly kapcsolatra? (bővebben sztorisan kifejtve lent)

Figyelt kérdés

Van egy fiú 22 éves tetszik nekem, de nem egy városban élünk, viszont a sok haverja az én városomban él és gyakran jön mindig hozzájuk. Mi nem ismerjük egymást , de sok közös ismerősünk van párszor láttam és megtetszett, persze akkor még nem ennyire, és csak köszöntünk egymásnak.

Mostanság eléggé zaklattam, sokáig nem is írt vissza nekem, mert a sok közös ismerős rosszat mondtak rólam és rossz képet festettek rólam, de ennek ellenére, hogy nem írt nekem vissza 3 napig, pedig egész nap bombáztam tovább és tovább nem hagytam. Na utána kitisztáztam magam, elmondtam neki, hogy én már most szerelmes vagyok belé pedig nem is ismerem, először nem hitte el , de meggyőztem róla, kérdeztem hogy mit gondol rólam, azt mondta szép lány vagyok. Felmerült a találkozás, hogy én találkozni akarok vele, azt kérdezte tőlem, hogy biztos, hogy megéri nekem mert ő nem akar hosszú távú komoly párkapcsolatot és nem is vágyik rá, ezt nem tudom, hogyan értelmezni? Szerintetek? Jaa és utánna, azt mondta hogy ő ezt azért írja le, mert nem szeret félre beszélni, sem kihasználni, de megbántani sem engem és ha ebbe bele kezdünk, csak nekem lesz így veszíteni valóm neki nem. Kérdeztem tőle, hogy mi veszíteni valóm lenne, azt felelte, hogy érzelmi csalódás, én pedig mondtam neki, hogy ezzel tisztábba vagyok meg egy kapcsolat ezzel jár, de ez még akkor sem veszíteni való... Na és én ezt arra érettem, hogy ő a szűzességemre gondolt, de ha nem akar komoly kapcsolatot, ezt mire írta volna (ezt nem írtam le neki), csak hallgattam, ezért is teszem fel a kérdést, hogy ti mit gondoltok erről az egészről? Azt tudom még, hogy 3 hete szakított a barátnőjével bár ezt nem említette, lehetséges, hogy ezért nem akar komolyabbat? De a beszélgetés végén, kérdezte, hogy én mikor leszek az ő városában meg ő is magyarázta, hogy mikor lenne útja erre mi felénk xdd Na ebből pedig azt vontam le, hogy akkor mégis csak szívesen találkozna velem? Ti mit vontok le ezek alapján ? Van rá esélyem, hogy összejöjjek vele, amúgy nagyon rámenős tudok lenni, mert nagyon szeretem ezt a fiút. :)Véleményetek? Szerintetek ha rá írok legközelebb mivel álljak elő neki ezek után?


2014. ápr. 15. 18:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak kettyinteni akar, de becsületes fazon és ezt előre is közli veled, nem hiteget.
2014. ápr. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kihagytam, hogy azt mondta azért írta, ezt nekem még le az elején és tisztázat velem, hogy ne vágjam majd neki oda, hogy ő csak kihasznált!
2014. ápr. 15. 18:16
 3/12 anonim ***** válasza:
az első válaszolónak teljes mértékben igaza van
2014. ápr. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
* tisztázta
2014. ápr. 15. 18:19
 5/12 anonim ***** válasza:

Végül is korrekt hozzáállás részéről, ez ritka. Meg hogy most szakított a volt barátnőjével, ez attól függően teheti nehézzé a helyzeted, mennyire volt belé szerelmes, meg mennyire viselte meg.

Kérdés még, hogy mit váltasz ki belőle, hogy ennyire rámenős vagy, van, akit taszít ez, nekem konkrétan tetszenek a rámenős csajok. :)

2014. ápr. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
jó tegyük fel ha kettyinteni is akarna sztem az egy kapcsolatot eléggé komolynak tesz? Nos ezek alapján akkor ti szerintetek a veszteni valót a szüzességre érette, vagy én értelmezem rosszul?
2014. ápr. 15. 18:25
 7/12 anonim válasza:
80%

Szia. :) a "nem akarok komoly kapcsolatot" ez általába arra értendő h a másik fél nem akarja magát elkötelezni,kötöttségek nélkül akar "kapcsolatot". Magyarán csak az igényeit szeretné vkivel kielégíteni ,szépen fogalmazva

. :D erre utalt arra is h nem akar téged megbántani,és h csalódj. Nem tudom hány éves vagy,de gondolom még fiatalka lehetsz ,és azt az "előnyt" nem akarja kihasználni,visszaélni vele,mert fiatalon pláne a lányok hihetetlenül befolyásolhatók,főleg ha fiú van a dologba.

2014. ápr. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem akar kihasználni,ennyi.Persze az is benne van a pakliban,hogy nem tetszik neki,hogy pióca stílusod van.
2014. ápr. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Annyit jelent hogy max megdugna, de eszedbe se jusson házasságot és gyereket követelni. És akkor is hallgass, ha melletted esetleg még másokkal is összefekszik.
2014. ápr. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Persze az is benne van a pakliban,hogy nem tetszik neki,hogy pióca stílusod van."


ebben is van valami.


amúgy utolsó voltam.

2014. ápr. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!