Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kivel lenne igasságosabb a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kivel lenne igasságosabb a szilvesztert töltenem? A legjobb barátom vs a barátnőm?

Figyelt kérdés
Nos hát nem könnyü a helyzet.. A barátommal már vagy 3 éve a legjobb barátok vagyunk és eddig mindig együtt töltöttük a szilvesztert a tavaly ő volt nálam most meg én kellene menjek hozzájuk. (100 km az út.) De közben itt a barátnőm is akivel két hónapja vagyunk együtt, ő ragaszkodik ahhoz hogy vele legyek a barátom meg húz túlrol.. Mit tegyek? Meikkel lenne jobb szerintetek menni? Ők sajna ki nem álhatják egymást igy mindkettővel egyszerre nem lehet.. De ha lehetne is valahogy én se lennék témában.. A barátommal teljesen más téma szokott lenni a barátnőmmel ugyancsak más.. Bocsi ha kicsit hosszú lett..
2009. dec. 21. 19:59
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Húzós kérdés... nem lehetne őket kibékíteni valahogy? Ez a későbbiekben is hasznos lenne.. Mi a bajuk egymással?
2009. dec. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

Ha jól értelmezem most van egy barátnőd, szóval csakis vele. Én biztos, hogy vele tölteném, nem mással.

De te döntesz, csak a barátnődnek biztos, hogy rosszul esne, ami teljesen érthető. Őt megbírod csalni, de a legjobb barátodat nem.

2009. dec. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Én voltam már hasonló helyzetben. Sokáig gondolkoztam rajta aztán végül eldöntöttem, hogy bevágom mindkettejüknek, hogy a másikkal leszek, és aki kevésbé hisztizik, azzal leszek végül, mert az jobban meg tud érteni, meg fontosabb vagyok neki :) Ez akkor nekem a legjobb barátom volt, a csajom jó nagy hisztit bevágott. De nem bántam meg, hogy így döntöttem :D
2009. dec. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Harmadik válaszoló, nem is rossz ötlet. :D
2009. dec. 21. 20:10
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

már-már salamoni bölcsesség :D

tényleg jó ötlet

2009. dec. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem pedig a békítés is jó lenne, de ha nem jönne be akkor én a te helyedben biztos a barátomhoz mennék. mert igazi barátból kevés van, csajból pedig rengeteg. am is ha a csaj ezt nem érti meg és hisztizni kezd nem érdemes foglalkozni vele. ha igazán szeret megért---> felfoghatjuk egy próbának is..:)

ja igen, lány vtam :P

2009. dec. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Természetesen a csajt válaszd! Még csak most jöttetek össze, ilyenkor alakul ki a bizalom, és ezzel éreztetheted vele, hogy fontos. Nekem is a barátom az elején baszta el a dolgokat, és sokkal másabb volt mintha most tenné. Igaz vele vagyok már két éve de soha nem bíztam benne. A barátod meg úgyis megérti, ő pasi úgyhogy nem olyan érzelmes és biztos nem veszi úgy magára a dolgokat. Max menjetek el együtt elő vagy utószilveszterezni.
2009. dec. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Még csak annyit, hogy persze ez csak akkor igaz ha fontos neked a barátnőd!
2009. dec. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!