Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek müködne nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek müködne nagy korkülönbségel a kapcsolat? (többi lent)

Figyelt kérdés

Egy 17 fiu egy +30 növel öszejöhet , müködne a párkapcsolatuk vagy ha nem miért nem ? +30 nönek ciki lenne hogy kisebb korúval jött össz ?

Légyszi irjatok életkort és nemet is ha lehet.



2014. ápr. 16. 15:45
 1/9 anonim ***** válasza:
tuti h ciki lenne neki, gondolod majd visz a barátnőinek bemutatni mi....?
2014. ápr. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 PearlDiver ***** válasza:
Mégis miről beszélgetnétek, miután megunta hogy nem tudod kielégíteni?
2014. ápr. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2 válaszolo hogy érted miért nem tudná ki elégíteni , meg sztem lenne közös téma
2014. ápr. 16. 15:55
 4/9 anonim ***** válasza:

És akkor majd a nő megy Édesanyádhoz, hogy megkérje, engedd el vele egy közös programra :D

Jáááááááj, ez nagyon vicces :D

2014. ápr. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
1 válaszolo miért lenne neki ciki , sztem a nö örülne neki hogy olyan fiatal meg szép hogy egy 17 fiu beleszeretett
2014. ápr. 16. 15:59
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolat két emberen múlik. A kor nem számít. Ugyanúgy működhet is meg nem is mint bármely más kapcsolat. A kérdés az, hogy mindkét fél azt kaja -e a kapcsolattól amit szeretne. Pl ha a 30+nő gyereket szeretne, de a 17 éves srác még nem akkor baj van. Ha a nő nem szeretne gyereket akkor nincs baj. Ha a nő komoly megfontolt férfit szeretne, akire támaszkodhat akkor megint baj van, ha nincs szüksége másik "támaszára" akkor nincs gond.És így tovább...De ezek a gondok bármelyik párkapcsolatban előjöhetnek.
2014. ápr. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem is imponálna, ha belém szeretne egy 17 éves csini lányka, de 27 évesen még csak el sem gondolkodnék azon, hogy kapcsolat lehetne köztünk...


Nagyon-nagyon máshol tartotok az életben, egy ilyen kapcsolat arra jó, hogy te szerzel némi szexuális tapasztalatot, a nő pedig hentereg egy-két vadabbat, aztán kész.


Egyébként az általad kinézett 30-as nő tudja, hogy ő szerelmes beléd? Vagy ez egyelőre csak a te képzeletedben létezik?

2014. ápr. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem nem, ez már túl sok, plusz mindkét félnek ciki lenne szerintem, meg a fiú szülei se engedélyeznék szerintem...
2014. ápr. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a kor nem számít, de ha az egyik fél még kiskorú, akkor nagyon is. Bocs kérdező, de neked még a korodhoz képest is pocsék a helyesírásod, nem tudom, hogy tekinthetne felnőttnek egy 30-as nő.
2014. ápr. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!