Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeret engem a volt barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret engem a volt barátom vagy csak játszik velem?

Figyelt kérdés
Levelezünk, mert nem bírnám ki, hogy ne tudjam mi van vele és sokszor írta már még mindig szeret. Én szakítottam vele, pedig én voltam a szerelmes fél. Egyik levelében viszont (véletlenül?) nem az én becenevemen szólított, hanem egy másikon…tudom, hogy ez annak a lánynak a neve, akibe azt hiszem szerelmes, de csak plátóian. Viszont azt hiszem rögtön levelezni kezdett ezzel a másikkal, mikor szakítottunk... Miért viselkedhet így a volt barátom?

2014. ápr. 16. 00:21
 1/3 vacak3 válasza:
Megkérdezhetem a korodat?
2014. ápr. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
meg akar ugrani?
2014. ápr. 16. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Igen ennek több oka is lehett: -csak viccelődik, meg akar ugratni egy másfajta levéllel, vagy a szeretlekezéssel.-Vagy a levéllel megviccel, de a szeretlekkel nem.- Vagy a levél tényleg fel van cserélve, és csak viccből mondja hogy szeretlek. DE ha tényleg nagyon nagyon azt hiszed hogy masiik csajjal a szakitasotok utan rogton irogatott, akkor az köcsőgség... Erre igazabol, csak te tudhatod a valaszt, te ismereg, hogy ugratna-e téged,vagy csak szivatna... Mindenesetre kerdezzz ra
2014. ápr. 16. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!