Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valami hiányzik belőlem? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami hiányzik belőlem? Vagy a világ ilyen?

Figyelt kérdés
Voltak már kapcsolataim. Több éves, utána több hónaposak. És ez a 3. eset, hogy a pasi nem érzi a szikrát, tűzet, tehát meggyőződésem, hogy velem van a baj. Megkaptam már azt is, hogy túl jó vagyok. De ez szerintem annyira hülyeség, és púder. Nem tudom mi lehet a probléma, mert törekvő embernek tartom magam, tudok alkalmazkodni, sokszor szemet hunyok a dolgok felett, hogy ne legyen vita, talán lehet ezért unalmas vagyok. Házias is vagyok, van diplomám, nem érzem magam egy földhöz ragadtnak, lehet velem kompromisszumokat kötni, nem birtoklom a másikat, barátkozós, kedves vagyok, meg úgy elég csinos(edzek is), arcra se vagyok gáz, párkapcsolatban pedig odaadó és figyelmes vagyok, jó az ágyban. Ismerem a határaimat, képességeimet és gyenge pontjaimat, nem fényezni akarom magam. És mégis itt tartok, hogy nem becsülnek meg, és megcsalnak, mert nem érzik a szikrát. Most derült ki, hogy a barátom 1,5hónap után nem érzi a szikrát és megcsalt, viszont nem akar dobni, mert a szex összetart minket. Nekem viszont ez így kevés. Nem tudom mi lehet a baj. Mit tehetnék? Erőltetni se nagyon akarom. Hogyan csinálhatnék szikrát? Miért nem tudom megfogni az embereket érzelmileg? Segítenétek? 23/L
2014. ápr. 17. 10:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nem a te hibád. Valószínűleg vagy annyira normális meg külsőre is jól nézel ki, hogy emiatt úgy vannak vele egy próbát megér max pár hónapig van egy jó szexpartner hiába nem szeretnek. Ez a saját gerinctelenségük. Én alapból nem kezdek kapcsolatba olyannal akivel nem érzem hogy megvan a szikra vagy közel állok hozzá. Ez nem rajtad múlik ez inkább azon mennyire hangolódtok egymásra és jön magától. 24/F
2014. ápr. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valószínüleg rossz emberekkel kezdesz. A leírásod alapján álom nő vagy, legalábbis nekem az lennél. Próbálj meg kicsit más kategóriájú férfiakkal is ismerkedni. Csupa jó tulajdonságod van, de nem becsülnek meg, ez nem a te hibád, csak a másik fél nem ilyen típusú.

Bárcsak összefutnék egy ilyen lánnyal, de nem tudok, hanem mindig olyanok jönnek, akik a te utóbbi pasijaidhoz illenének...

2014. ápr. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, igazad van. Elég felszínes a világ, ha elég egy kapcsolathoz a külső vonzalom, és úgy kialakítani, hogy tudja, hogy nem lesz szikra,de ideig-óráig legyen csak szexpartner. Ezzel a felfogással nem tudok azonosulni.
2014. ápr. 17. 10:22
 4/4 A kérdező kommentje:
2-es, köszi neked is. Minden srác ismerősöm mondja, hogy összetennék a kezüket. De sokak szerint maximalista vagyok és lehet ez riasztja vissza a fiúkat. De nem értem miért baj, ha az ember a legjobbra törekszik az élet minden területén. Ja meg hogy túl nyugodt és higgadt vagyok mindig, sose kapom fel a vizet a másikra, és nincs hullámvölgy meg izgalom ezáltal, és így megunnak.
2014. ápr. 17. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!