Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki kapcsolatban van kinek mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki kapcsolatban van kinek mi hiányzik a szingli életből és aki szingli mi hiányzik egy kapcsolatból?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 14. 16:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
70%
A flörtölések,kötöttségek nélküli idők,stb,stb.
2014. ápr. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

a szingli életből?

hmm egy párkapcsolat, egy lány akit szerethetsz, ölelhetsz, csókolhatsz...


a párkapcsolatból? néha egy kis szabadság, esetleg ismerkedhess idegenekkel anélkül hogy következménye lenne

2014. ápr. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Kapcsolatból? Most csak a szex.
2014. ápr. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
70%

Nem kellett semmit feladnom a kapcsolatért azok közül amiket szingli életemben csináltam, szóval semmi nem hiányzik. (Pl. nem flörtölgettem össze-vissza vagy ilyenek, mint az első válaszoló.)


Kb. ugyanolyan minden mint azelőtt, csak még egy barátom is van most.

2014. ápr. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Szingli vagyok 3,5 után. Semmi nem hiányzik egy kapcsolatból, imádok jelenleg egyedül lenni.
2014. ápr. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Kapcsolatban vagyok, a szingli életből hiányzik a flört. :)
2014. ápr. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat :)
2014. ápr. 14. 16:53
 8/19 anonim ***** válasza:
Kapcsolatban vagyok, a szingli életből egyedül az hiányzik, hogy többet lehessek a barátokkal... merthogy nagyon sok közös (és hirtelen jött) programot hagytam ki, hiszen a barátommal volt már megbeszélt találkánk. Egyéb nem igazán hiányzik a dologból.
2014. ápr. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Amikor szingli vagyok, akkor egy társ hiányzik, akihez hozzábújhatok, akit szerethetek, akivel órákig csókolgatjuk, cirógatjuk egymást, meg persze jókat szeretkezünk


Amikor van párom, akkor meg hiányzik az egyedüllét, hogy elmerülhessek néha a gondolataimba (pl az erdőben sétálgatva, vagy este otthon), hogy otthon egyedül csinálhassam a hobbim (azt nem lehet akárhol), hogy nyugodtan olvashassak, írhassak, ne kelljen a másikra figyelnem állandóan...

2014. ápr. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

#9


Kapcsolatban sem kell állandóan a másikra figyelni, ha nem valami beteges társfüggővel jön össze az ember, akinek abszolút nincsen semmi saját elfoglaltsága csak ez, hogy a másik fülét rágja 0-24.

2014. ápr. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!