Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Masnak is hianyzik a Valo Vilag?

Masnak is hianyzik a Valo Vilag?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon:-( es a VV-s kerdesek is a gyakorin:-)
2011. júl. 19. 14:41
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Nagy szarság az a valóvilág... ki se kellett volna találni... szemétdomb az egész. ÉS EZT NÉZIK A MAGYAROK... szégyent hozunk Európára... a sok Győzike + Bangó Margit. Ilyen szarokról ismernek minket a többiek... és nem a jóról...
2011. júl. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is hiányzik.. ://
2011. júl. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A magyarokat a tokaji borrol ismerik, a szep nokrol meg a magyar szalamirol, es nem Gyozikerol...es akik szegyent hoznak Europara, azok a ciganyok, nem a magyarok.
2011. júl. 19. 14:48
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem erről ismerik Mo-t, hanem arról, hogy mindenrről azt állítjuk, h mi találtuk fel xD Amúgy nekem egyáltalán nem hiányzik, örülök, h végre a Hírek van 7 órakkor és nem az, hogy az alekosz hogy égeti magát, meg hogy lúzerkedik
2011. júl. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom, en mar nagyon sok kulfoldivel beszeltem, mivel nem magyaro-n elek, es mindenki ezeket hozta fel...azt senki nem tudta, h ki az a gyozike, azt viszont igen, h ki az a Marai Sandor.Ezt sem hallottam meg, h "mindent mi talaltunk fel", de ha ugy esik, en is szivesen elmeselem nekik, h tobbek kozott a helikoptert, a golyostollat, a szamitogepet es a c-vitamint is mi talaltuk fel.Sztem ez erdekesseg, nem dicsekves.
2011. júl. 19. 15:06
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem csak mondjuk.

Magyarok →

rubik kockát

golyóstoll

Dinamó

gyufa

3,5" FDD (flopilemez)

Arteriográf

Atombomba

Béres-csepp

Eötvös-inga

Hafnium, valamint az izotópok használata

Hangosfilm

filmfelvevőgép

hexuronsav C-vitamin (aszkorbinsav)

Hidrogénbomba

Holográfia

Jendrassik-gázturbina

Microsoft Word és Excel

nemeuklideszi geometria

Neumann-elvek

Nukleáris láncreakció

polarizáltfény-terápia (lágylézer)

Porlasztó

Részecskegyorsító

Segner kerék,vízturbina

Szódavíz

Telefonközpont

Torlósugár-hajtómű

Transzformátor

gulyáságyú

sűrített levegős légzőkészülék

optikai távjelző

beszélőgép

sakkozógép

csuklós autóbusz

antimonos kéregöntés

hengerszék

sorvetőgép

Wolfram-szálas izzó

kéziöltést utánzó varrógép

gázok cseppfolyósítása

félautomata fényképezőgép

világvevő rádió

bolygóműves sebességváltó

légmotoros kerékpár

üvegbeton

A Föld alakjának meghatározása


És még rengeteg dolog...

2011. júl. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"es akik szegyent hoznak Europara, azok a ciganyok, nem a magyarok." Ott a pont!

Amúgy nekem is hiányzik, sokat röhögtem rajtuk, most pedig még a bari köztöt is levették a képernyőről, rendesen unatkozom. Ja, és tudom nyálveregető vv gyűlölők, van jobb műsor is, amiből tanulok, de én délelőtt tanulok, este pedig szeretnék kicsit szórakozni! És ilyen Castle sz@rokon nem tudok!

2011. júl. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Levettek a baratok koztot?Te jo eg...:-)pedig ment mar vagy 1000 eve.Mondjuk azt nem neztem.
2011. júl. 20. 14:57
 9/10 anonim ***** válasza:

Csak nyári szüneten van a BK:D

Amúgy nekem nem hiányzik a Való Világ, bár elszórakoztam a szereplőkön párszor, de azért pl. most nyáron tuti nem a VV-t nézve tölteném a legtöbb estét:D

2011. júl. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon nem hiányzik.
2018. jan. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!