Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy párkapcsolatban szerintete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy párkapcsolatban szerintetek milyen gyakran ajánlott talizni, mi az ideális? Naponta talizás az már túl sok lehet a jóból?

Figyelt kérdés
2009. dec. 21. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A naponta találkozás... nem jó. Nem tudtok semmit elmesélni egymásnak. Talán úgy 3-4 naponta elég.
2009. dec. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%

Szia! A kérdésedből kiindúlva elég fiatal lehetsz még és ez az első kapcsolatod! Gondolom nem tervezed komolyra!

Szerintem nyugodtan találkozhattok minden nap! Az úgyis akkor derül ki, hogy sok vagy nem!

2009. dec. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőm és én az első héten minden nap találkoztunk. Utána elment tengerre, mikor hazajött megint minden nap találkoztunk kb 1 hétig hogy bepótoljuk :) utána elkezdődött a suli és ez miatt csak hétvégén bírunk találkozni (péntek-szombat-vasárnap, vagy csak szombat-vasárnap), így megint csak amikor bírunk minden nap találkozunk :) de ha bírnánk az év összes napján akkor szerintem azért néha kihagynánk 1-2 napot :).
2009. dec. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
19 éves vok, az első komolyabb kapcsolatom már 2 éve tart, de eléggé a végét járjuk... gondoltam a gyakori tali is lehet a baj..
2009. dec. 21. 22:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Tartsatok egy kis szüntetet, ne hosszút, 1-2 hét max. Ha utána nem rohantok egymáshoz hogy "hiányzol" akkor valóban a végét járja...
2009. dec. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ :)

Ha csak egy párkapcsolat akkor tényleg sok a minden nap.

Ha Ő az IGAZI akkor nem sok :)

(szerintem)

2009. dec. 22. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Mi is mindennap találkozunk és nem unjuk meg egymást. Szerintem ez jót jelenthet.

Ha már egy nap kimarad akkor sms, telefon stb.

2009. dec. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!