Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire fontos az "önszeretet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Walk With Me kérdése:

Mennyire fontos az "önszeretet" egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nem vagyok valami csajozógép, viszont azért ismerkedtem pár lánnyal.

Szóval néhány iránt kialakult a szerelem (vagy mi...). Törődtem ezekkel a lányokkal. Érdekeltek az érzései, hogy hogy van, mit gondol éppen, hogyan érzi magát épp a világban vagy valamilyen helyzettel kapcsolatban stb, és igazából ezt nem vártam el fordítva. Valamiért nem tudom elképzelni, elhinni, hogy egy lány viszonozza ezt a "rajongást" irántam. Közrejátszhat ez abban, hogy eddig mindig csak kihasználtak, meg ellenségesek lettek velem ezek a lányok, akikkel annyit foglalkoztam, meghallgattam őket?


2011. nov. 16. 19:49
 1/8 anonim ***** válasza:
az kimaradt,hogy egyáltalán közelebb kerültél-e velük.Mármint konkrétan jártál-e velük,és volt-e szex...
2011. nov. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem jártam mivel ők nem igazán viszonozták, csak mondták, hogy jajj több ilyen pasi kéne meg de jó lenne velem blabla, de aztán az ilyen "mindenkitleszarok" típusó taplók mellett kötöttek ki.


Miután a srác megcsalta őket, vagy SMSben szakított velük, akkor persze hirtelen megint jó lettem volna...


Egyikkel sem mondanám, hogy jártam. Volt egy lány, akit megcsókoltam és úgy volt, hogy járunk, de már aznap nekiáltt félredugni, mert így akarta megbosszulni, hogy még régebben őt megcsalták. :D

Szánalmas, hogy ilyen "nőket" fogok ki, de gondolom bennem is van valami difi, ha ez van.

2011. nov. 16. 20:09
 3/8 A kérdező kommentje:
És mielőtt megkapnám, nem, nem vagyok ronda és nem kicsi a farkam, szóval ezek kilőve. Viszont valahogy nem értem miért akarna engem bárki is.
2011. nov. 16. 20:11
 4/8 anonim ***** válasza:
Na ezaz, hogy ha magad se hiszed, hogy valaki téged tényleg akarna akkor más miért tenné? Lehet, hogy csak pont rossz lányoknál probálkoztál és pont így jött ki, hogy egyikkel sem sikerült semmi. Szerintem maradj ilyen amilyen vagy, mert ha tényleg ilyen vagy akkor tuti lesz majd valaki aki ezt értékeli. Esetleg gondold végig, hogy van-e a viselkedésedben olyasmi ami viszont taszítja a lányokat, ami amitt csak barát kategóriába férsz bele. Kérdezz meg egy bizalmas lány barátodat (ha van) aki ismer, hátha ő női szemmel többet lát. Valamint amellett, hogy törődsz a lányokkal meghallgatod őket stb, ne menj át lelki szemetesládába. Legyél férfias, titokzatos stb. Nekem pl volt egy ismerösöm akinek szintén elég sok lány ismeröse volt és ez volt a baj hogy neki mindig mondják h milyen aranyos meg segítőkész de valahogy nem jöttek be neki a dolgok. Vele az volt a baj, hogy nagyon eröltette ezt a jófiú szerepet és már lassan átment önsajnálatba az egész. Persze nem mondom, hogy te ilyen vagy mert nem ismerlek. Szerintem ne add annyira ki magad, ne engedd, hogy bármikor elővegyenek ha éppen nincs más vagy épp valaki átverte őket. Sajna nekünk lányoknak van az a hülye szokásunk, hogy az elérhetetlen vonz. Remélem azért valamivel tudtam segíteni, és hajráá :)
2011. nov. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Miért hinném el, hogy kellenék, ha ilyenek a tapasztalataim? :)


Van bizalmas lány ismerősöm, mondhatni legjobb barátom, az Ő hatására tettem ki ezt a kérdést, szerinte ugyanis ez a baj, hogy nem szeretem magam és önbizalomhiányom van. Hogy bízzak így magamban, ha ezt kapom?

Sosem erőltettem a "jófiú" szerepet, egyszerűen csak vagyok aki vagyok, és ez a hála. Nem akarok tatkikázni, meg eljátszani, hogy elérhetetlen vagyok, mert az már nem én lennék. Engem kéne szeretniük, és nem a szerepet amit előadok.

2011. nov. 16. 21:35
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor csak simán maradj ilyen :) Ne rágódj folyton ezen, majd akkor jön valaki amikor nem is számítasz rá. Ne görcsölj ezen, légy laza és éld az életet boldogan. De amugy nem azt mondtam, hogy légy egy teljesen más ember meg játszd meg magad csak azért ne engedd hogy kihasználjanak. Nekem sem volt önbizalmam régen, sőt még most is vannak vele problémáim de sikerült leküzdenem magamban ezt az érzést, hogy én nem kellek senkinek és mostmár elfogadom magam és van is egy barátom már 3,5 éve akivel egy szinte már nevetséges véletlen folytán ismerkedtünk meg. Úgyhogy sosem tudhatod hogy mikor toppan be Ő :)
2011. nov. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem tudok nem rágódni, már annyira hiányzik egy társ. Ez amúgy nem látszik rajtam, úgy értem nem nyomulok senkire, eleinte sosem párkapcsolati szándékkal ismerkedem, hanem simán kötetlenül, szóval azt sem lehet mondani, hogy nagyon látszik rajtam, hogy barátnőt akarok.
2011. nov. 16. 22:17
 8/8 anonim ***** válasza:

A kérdésre válaszolva fontos. Nagyon is.


Egy kapcsolat arról szól, hogy mit adok a másiknak és mit kapok cserébe. Szeretet, megértés, gyengédség, védelem, biztonság, bizalom. stb stb..


Mindennek kétoldalúnak kell lennie, ehhez pedig bizony kell egy enyhe egoizmus, vagy inkább önbecsülés, ami összefügg az önbizalommal.

Ha valaki olyan nagyon jó lelkü, jó indulatú, azt gyakran kihasználják, vagy nyápicnak veszik a mai világban sajnos. Mindenek ellenére érdemes jónak lenni, és jót tenni, mert az mindig valamilyen formában, lehet egészen mástól, más alklommal de viszajön az életben.



Rossz tapasztalataid vetülnek Rád, de biztos fogsz találkozni olyan lánnyal aki viszonozza a rajongást, törődést, szeretetet. Ne aggódj, és ne csüggedj.



F26

2011. nov. 17. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!