Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy élőben is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy élőben is meg tudjuk beszélni?

Figyelt kérdés

A barátnőm 4 napja szakított velem telefonban, és neten keresztül. Többször mondtam neki a 4 nap alatt hogy találkozzunk, és beszéljük meg.

Azért nem szeretne velem élőben találkozni, mert szerelmes belém, és fél hogy ha meg lát újra össze akar majd velem jönni.Ezt ő mondta, és a távolság miatt szakított.

Hogyan tudnám elintézni hogy élőben találkozzak vele? Tudom hogy szánalmas amit csinálok, de nem bírok magammal, amíg erről nem beszélünk élőbe nekem nincs lezárva ez az ügy. Köszönöm a kedves/nem kedves válaszokat! :)


2014. ápr. 17. 16:40
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Plusz hozzátenném hogy ma elmentem a házához, 3 órát vártam rá hogy kijöjjön de nem jött ki. Többször csengettem, és írtam neki hogy jöjjön ki.
2014. ápr. 17. 16:41
 2/13 anonim ***** válasza:

Ezt az utóbbi mozzanatot nem kellett volna lehet.


Egyébként pedig lövésem sincs, ez tök jó, amikor az

emberek személytelenül, online/sms/teló intézik el,

mert ez a kényelmesebb megoldás.


Ha meg szerelmes beléd, akkor mi a ráké szakított?

2014. ápr. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Azt mondja ne keressem többé, és ne írjak neki és ne hívjam, mert csak nehezebb neki. Szerintem az elzárkózás nem megoldás a problémára, nyerőbb lenne ha élőben tudnánk ezt megbeszélni de teljesen elzárkózik tőlem.
2014. ápr. 17. 16:44
 4/13 A kérdező kommentje:
Azért szakított mert úgy érzi hogy nem bírná tovább a távkapcsolatot. 80 km van köztünk, vonaton ingyen utazom és bármikor el tudnék menni hozzá. Kellett volna az utolsó mozzanatom, mert megkérdeztem hogy elmehetek-e, ugyanis egy levelet dobtam be a postaládájába, és beleegyezett hogy menjek el és tegyem meg.
2014. ápr. 17. 16:45
 5/13 anonim ***** válasza:
Ő is szeret, de lehet nem tud változtatni és a távolság miatt nem szeretné folytatni. Törődj bele, hagyj időt neki és főként ne zaklasd, mert még a maradék esélyedet is eljátszod előtte.
2014. ápr. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Erre gondoltam én is, hogy hagyok neki időt. Remélem még nincs veszve semmi és pár hét múlva írni fog. Nagyon makacs lány, amit egyszer a fejébe vesz azon nem sokan tudnak változtatni. Nekem már párszor sikerült, nem akarom hogy haragudjon rám. A távolságon meg nem tudunk változtatni, de a találkozások számát tudnánk növelni.
2014. ápr. 17. 16:49
 7/13 A kérdező kommentje:
Az a baj ha időt adok neki beleőrülök a várakozásba. Így is nagyon rossz,és elég kényes helyzet ez.
2014. ápr. 17. 16:51
 8/13 anonim ***** válasza:

Ne legyél pancser, hagyd a fenébe. Ilyet ember nem csinál hogy vágyik valakire és lelép, ez egy ilyen lányregénybe való sztori, még az is lehet hogy ő is elhiszi annyira beleéli magát a saját maga által kreált sztoriba, de ettöl még ez egy blődség.

Ott már régóta érlelődik egy másik pasi, ehhez igazán nem kell két diploma hogy ezt átlásd.

Töröld ki a számát a fenébe és nézz másik lány után. Majd egyszer jelentkezik, erre még számithatsz, hisz ez az egész kavarás arról szól hogy téged talonban tartson, ha az új pasi mégsem lenne olyan mint a Brad Pitt.

2014. ápr. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nincs harmadik személy a dologban, ez ezer százalék. Ennyire megbízom benne, hogy tudjam hogy nincs másik barátja, még tervben sem.
2014. ápr. 17. 16:56
 10/13 A kérdező kommentje:
Úgy érzem már nem sok esélyem van nála, szóval ennél rosszabb nem lehet már. De amíg szeret, szerintem addig egy hangyaszarnyi esélyem még van. Nagyon szeretnék vele találkozni, és még ha nem is jövünk össze újra, csak legalább élőben le tudnánk zárni ezt az egészet. Nekem nem pálya az hogy online szakít velem.Annyi emberség igazán lehetne benne, hogy élőben is meg tegye, és meg ígérem békén hagyom utána csak tegyük tisztába a dolgot.. Többször mondta ma is hogy vége, de úgy érzem nem gondolja komolyan.És én sem érzem úgy, hogy igazán vége lenne.
2014. ápr. 17. 17:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!