Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit mondhatok erre a viselkedé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondhatok erre a viselkedésre?

Figyelt kérdés
a baratom ma eljött hozzám, itt volt egy órát, aztán kapott egy sms-t, és azt mondta, h el kell mennie. megmutatta az sms-t, és az anyja küldte. aztán fel is hivta, és hallottam az anyja hangjat. tehat sztem nem masik csaj. de most meg irtam neki, és ki van kapcs. a mob.ja. nagyon mérges vok, h tehetett ilyet? haza kellett mennie, mert az anyja rosszul volt. felnőtt asszony, feltalálja magát valahogy, nem? nem a pasi fogja megváltani, ha hazamegy. nem? 2 éve vagyunk egyutt. 19,l
2009. dec. 22. 00:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne légy önző. Te is "felnőtt" nő vagyok, foglald le magad, ha épp nem ér rá a f*szid.
2009. dec. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
eznemigaz ..te hogymented meg magad egy szivinfartus széléről szivi?
2009. dec. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
ok, de h csak ugy felpattan. és tudja jól, h a napokban nem tudunk majd talalkozni.
2009. dec. 22. 00:17
 4/16 A kérdező kommentje:
milyen infarktus?? ugyan. semmi baja sztem. csak h ne lehessunk egyutt, vagy mittomen.
2009. dec. 22. 00:18
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha a te anyád rosszul lenne és hívna hogy gyere kislányom mert szarul érzem magam jól esne ha itt lennél mellettem nyugatatóan hatna vagy mittomén...Te is rohannál nem?? Ezt meg kell értened erről ő nem tehet.Mondjuk ,hogy ki van kapcsolva azt viszont nem értem:s 18f
2009. dec. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
honnan veszed hogy semmi baja, valsz ha kikapcsolta a mobilját is, elég komoly is lehet. ha ennyire nem bízol benne, nem sok jövője van a kapcsolatotoknak.
2009. dec. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
ja, nem sok jövője van. csinalt par dolgot, mind a ketten hibáztunk, de mondtuk, g majd megpróbáljuk helyrehozni, erre meg ilyeneket csinál.
2009. dec. 22. 00:31
 8/16 anonim ***** válasza:
91%
Milyen egy önző liba vagy..az a felnőtt asszony felnevelte a gyerekét, te meg nem biztos,hogy örökre a srác mellett maradsz..
2009. dec. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Te hülye vagy, de tényleg és bocsi.

Gondolkozz, anyukád hív, hogy rosszul van, inkább enyelegsz még pár percet a pasiddal, vagy rohansz anyukádhoz. Ha nem anyukádat választod, akkor nem érdemelted meg, h felneveljen bunkó.

2009. dec. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen is van olyan probléma, amit képtelenség egyedül megoldani. Még hogy ilyenért haragszol :S Büszkének kellene lenned a párodra, hogy ilyen készségesen segített. Az a csoda, hogy volt ideje mondani bármit is. Kicsit vedd lazábbra a pórázt, gondolkozz el, hogy nagyon nem helyes, hogy ezért haragszol, nem véletlenül mondja ennyi ember itt,
2009. dec. 22. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!