Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki szerint mi a fontos egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki szerint mi a fontos egy párkapcsolatban? Gondolok itt tulajdonságokra vagy viselkedésre, esetleg olyanra hogy pl: hűség, bizalom. Stb.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 7. 12:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Erő, irányítás, dominancia.
2011. ápr. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Minden más csak mese habbal. 1. voltam
2011. ápr. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
tolerancia, bizalom, érdeklődés
2011. ápr. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
A legfontosabb hogy jól érezzétek magatokat egymással találjatok ki jó kis programokat ne unatkozzatok soha. A másik fontos az hogy ne hazudjatok egymásnak mert az nem őszinte és egy kapcsolatban nagyon fontos az őszinteség.És persze a hűség és bizalom.
2011. ápr. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Hasonló érdeklődés, és bizonyos szabadság mindkét fél részére, és minőségi szex! Ez a legfontosabb! A többi maszlag! Hűség?? Hagyjuk már! Az nem alap feltétel!

27L

2011. ápr. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Hát, nekem igen is fontos a hűség, szerencsére a páromnak is. De legfontosabb a kommunikáció, hogy sokat beszélgessünk, semmi ne legyen tabu, legyünk egymással őszinték, legyen meg a kölcsönös bizalom és tisztelet, és végül, de nem utolsó sorban a jó szex nagyon fontos (nem a mennyisége, hanem a minősége a lényeg).

25/L

2011. ápr. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nekem viszont alapfeltétel a hűség. Nem mondom ezer százalékra, hogy mondjuk egy húsz éves kapcsolatban egy apró félrelépés miatt borítanék mindent, de azt se mondom, hogy biztos nem. A bizalom is valahol a listám elején áll úgy, mint a megértés, tisztelet, tolerancia, odafigyelés egymásra, egymás segítése, elfogadása, a konfliktusok megbeszélése, megoldása. Na és persze az egyik legfontosabb a szerelem, a szeretet. Az is nagyon fontos szerintem, hogy néha tudjunk a saját elképzeléseinkből, akaratunkból lejjebb adni a másik érdekében, a másik kedvéért. De ez csak úgy működik jól, ha kölcsönös.
2011. ápr. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Hűséget nem kérhetsz alapfeltételként, azért tenni kell!
2011. ápr. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Ki beszél itt alapfeltételekről? A kérdés az, hogy mi fontos neked egy PÁRKAPCSOLATBAN? Nekem a hűség nagyon is az!

25/L

2011. ápr. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Jól van, nem kell megenni!
2011. ápr. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!