Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális hogy a barátom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy a barátom nem akar pénzt kölcsön adni, pusztán irigységből?

Figyelt kérdés
Több mint 4 éve vagyunk együtt, és még SOHA nem kértem tőle ilyet, se ajándékokat nem vártam el, se semmit ami miatt jelentős pénzt kellene rám költenie. Nem élünk együtt sem, mindketten dolgozunk. Most bizonyos szerencsétlen dolgok miatt (betegállomány, váratlan kiadások) olyan helyzetbe kerültem, hogy megélni sem tudok már ebben a hónapban. Nincs más ember akire számíthatnék, barátnőim nem nagyon vannak, rokonok szintén meg vannak szorulva. Szóval nyilván a párom volt az első akitől megkérdeztem hogy tudna e kölcsönözni 15 ezret, 1 hónapig. De nagyon meglepett a reakciója... Teljesen felháborodott hogy őt ilyenekkel hagyjam békén, neki msot az autó tuningra kell a pénz, meg hogy most kaptam fizetést miért nem osztottam be jobban, legközelebb majd tanulok belőle, stb. Ledöbbentem az egésztől, olyan mintha 4 évig egy teljesen más embert ismertem volna meg. Ha egy ilyen apró segítségre nem hajlandó akkor mit várhatok tőle ha majd összeköltözünk stb?
2014. ápr. 17. 18:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora sóher.. Ha igazán szeretne adna.
2014. ápr. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott.
2014. ápr. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
ez gáz. főleg hogy tényleg megélhetésre kellene meg nem rendszeresen csinálod ha rendszeres lenne én is elküldenélek hogy hagyjál de hogy egy évbe mondjuk párszor az nem gáz.
2014. ápr. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A pasid egy önző alak. Inkább költi a pénzt a tuningolásra (ami nem létszükséglet), minthogy a barátnőjének adja, aki most éppen nehéz helyzetben van... Szép mondhatom... Ha már most nem segít neked, akkor a jövőben se nagyon tudsz rá számítani... :S
2014. ápr. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, olyan ismerőseimnek adtam már ennek többszörösét,

akik csak barátok, és eléggé bizonytalan, hogy látom-e

még azt a pénzt viszont. De mivel nekik tényleg megélhe-

tésre kellett, nem sajnáltam. Volt úgy, hogy minuszba

ment a bankszámlám csak azért, mert segítettem valakinek.


Te pedig párkapcsolatban élsz valakivel, aki 15e ft-ot

nem az, hogy nem tud kölcsönadni, de felháborodik ilyenen...

2014. ápr. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Galaxis. ***** válasza:
15.000???? forinton van így kibukva? szakíts!
2014. ápr. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

4 év alatt nem jutottatok el az összeköltözésig.


Min gondolkodsz?

2014. ápr. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Fontosabb az autótuningja, mint a barátnője.

Önző sóher f**szfej.

Nem lehet rá számítani. Én otthagynám a francba, éljen a pénzével párkapcsolatban.

2014. ápr. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
45%

neki msot az autó tuningra kell a pénz,


kettegolfot vagy kiviket tuningol?

2014. ápr. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
A leírásod alapján mindenki neked ad igazat. De. Kérdem én , ha csak 4 éve minden hónapba, csak ? egy ezer forintot félre teszel, mennyid lenne most tartalék. Így is nézhetjük.
2014. ápr. 19. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!