Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy nő akinek volt már egyéjsz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő akinek volt már egyéjszakás kapcsolata, milyen kiváltságot tud nyújtani egy párkapcsolatban? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Ha egy nőnek volt már egyéjszakás kalandja - és nem feltétlenül több, de akár több is -, tehát érzelem nélkül képes volt a szexre, akkor egy párkapcsolatban lényegében mitől érezheti különlegesnek magát a másik fél, mivel érzelem nélkül is kapható volt, így a szex nem mondható úgymond kiváltságnak. Továbbá aki képes volt ilyenre, az hamarabb képes megcsalni a párját, mivel a szex-et nem kiváltságnak csak úgymond szükségletnek tekinti?
2014. ápr. 18. 10:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Tuti nem volt érzelemmentes, úgy ndm lehet szexelni. A megcsalás rajta ál, hogy mennyire szereti a párját, ezért neki kell dolgozni. Változó dolog.
2014. ápr. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az egyéjszakás kalandomban szexeltem, a férjemmel meg szeretkezni szoktam. A különbséget remélem érzed.
2014. ápr. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Érzelemmentesen nem lehet még szexelni sem, egy átlag nőnek. Nekem voltak több egy éjszakás kalandjaim is, mikor még fiatal voltam, de kellett a vonzalom, a szikra, a flört stb. Az hogy utána nem lett belőle több, az nem volt baj, akkor az kellett, annak volt az ideje. A párkapcsolatomban 6 éve hűséges vagyok. Ez nem függ össze azzal, hogy korábban voltak alkalmi éjszakáim. Ha szeretek valakit, akkor tuti hogy nem csalom meg, mert vele teljes az életem.
2014. ápr. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Te marhán ráérsz hülyeségeken agyalni... Egy biztos neked nem kell barátnő mert még azt is túlbonyolítanád rajta hogy jajj már más is látta ebbe a bugyiban, most mi lesz... Sőt, nem te láttad életében először pucéran :O Akkor most hol itt a kiváltságos helyzet brühühü...
2014. ápr. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Költőnő? ***** válasza:
100%

1. A szex nem kiváltság, hanem egy olyan jó dolog, ami szuper, ha van.

2. Párkapcsolatban sem kiváltság, mert ha szereted a másikat, akkor egy olyan igény, ami a kapcsolódás, az összetartozás egy teljesen új érzését adja.

3. Nem feltétlenül csalják meg könnyebben. A hűség döntés, akarat, tisztelet, stb. Ez nem az egyéjszakásokon múlik. Hanem h szereted e a várod, hű akarsz hozzá lenni, tiszteled e v sem.

2014. ápr. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A hűséget nem az határozza meg, hogy egyedülállóként volt-e valakinek szexen alapuló kapcsolata.

A párkapcsolatban leginkább nem attól válik különlegessé egymás számára két ember, hogy szexuális kapcsolat van köztük.

Igenis lehetséges érzelem nélküli, szimplán nagyon erős fizikai vonzalmon alapuló szex sok nőnél is ugyanúgy, mint sok férfinál.

2014. ápr. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Költőnő? ***** válasza:
*párod
2014. ápr. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
10:48-as. Csak egy feltevést indítottam, nem feltétlen valóság alapút - illetve biztos van ilyen helyzet -, de amennyiben megszemélyesíted a kérdést, biztosan magadra ismersz ;)
2014. ápr. 18. 10:53
 9/9 anonim ***** válasza:

Az egy éjszakás csak szex, még csak nem is minőségi csak simán az ösztönök/vágyak hajtotta éjszaka, 1 éjszaka. A párommal azért egy az, hogy több éjszaka és mindegyik más és más és vele szeretkezek, ahogy feljebb írták. Tudom, ismerem az erogénzónáit, fokozom az élvezetét és szinte bármit megteszek azért, hogy neki jó legyen. Egy éjszakásnál meg arra hajtottam, hogy nekem jó legyen, a másik fél úgyszint a saját élvezetét kereste és nem egymással foglalkoztunk.


Később összefutottunk egy szórakozóhelyen az egyéjszakásommal, mikor már volt párom és barátnőkkel buliztunk és a drága delikvens bepróbálkozott pedig mondtam, hogy barátom van. Úgy hajtottam el, hogy a lába nem érte a földet. A szex szükséglet, de nem állatok vagyunk, hogy fűvel fával. Kiváltságnak tekinteni meg egyenesen marhaság, túlmisztifikálás, stb.


24 N

2014. ápr. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!