Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire kiábrándító egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire kiábrándító egy metroszexuális pasinak, ha a csaj bikinivonalánál picit be vannak nőve a szőrüszők?

Figyelt kérdés
A higiéniai oldala a dolognak rendben van,csak a fent említettel van némi problémám. -ismerkedem egy ilyen sráccal,és nem tudom mennyire lehetek előtte "nyílt". (ha értitek..:D)

2014. ápr. 18. 11:04
 1/10 A kérdező kommentje:
*SZŰRTÜSZŐK. :D bocsi.
2014. ápr. 18. 11:05
 2/10 anonim válasza:
Csak egy kicsit kiábrándító.
2014. ápr. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 PearlDiver ***** válasza:

Szőrüsző:

[link]


Szűrtüsző:

[link]


Ne haragudj, de nem hagyhattam ki :D


Egyébként ha ő ilyen mértékben a külsőségekre bukik, akkor problémázhat rajta... viszont ha ez téged zavar, miért próbálkozol nála? Egy metroszexuálist nem neveznék igazi férfinek, az ilyenekből várhatóan nem lesz jó apa. Feltéve persze, hogy ilyen terveid vannak :)

24F

2014. ápr. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
42%
Metroszexuális nem pasi szomorodjatok meg hanem diszpapagáj. Keresem inkább egy igazi férfit. Mellesleg erre azt tudom javasolni hogy gyantázd vagy csak trimmeld. F23
2014. ápr. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4es metró szexuális?!
2014. ápr. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
na.. **szőrtüszők. -csak sikerült. :D csak másoktól hallottam hogy az,egyébként az én szememben egy olasz macsó :P és igen,hosszútávú terveim vannak vele :)
2014. ápr. 18. 11:17
 7/10 anonim ***** válasza:
Semennyire! Elfogadom olyannak amilyen!
2014. ápr. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Na egy metroszexuális férfi az a teljesen kiábrándító
2014. ápr. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem van egy villamosszexuális ismerősöm. No ő tényleg durva, ő nem viselné el. Szerintem amúgy gyökér az ilyen :D
2014. ápr. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Bobi69 ***** válasza:
Ha ilyen metrosextoszexualis pasikat vonzónak tartasz akkor nem lennék meglepve ha minimum bi lennél
2014. ápr. 20. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!