Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik! Ti járnátok 2x ugyanazz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ti járnátok 2x ugyanazzal a csajjal? (LENT)

Figyelt kérdés
pl: ha ugy váltatok el h semmi harag,veszekedés joba maradtatok csak azért szakitottatok a csajjal mert kiszerettetek belöle?? ha igen mennyi idő után jönétek ösze ujra?? KORT NEMET
2009. dec. 22. 11:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze lehet róla szó!
2009. dec. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Igazából, szerintem simán lehetnék belé újra szerelmes! Hogy mennyi idő után azt nem tudom, mert azt nem lehet szabályozni! Lehet, hogy 1 hónap, év, évek vagy soha! Ha újra beleszeretnék és ő is belém, akkor miért ne? 20 éves fiú
2009. dec. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ : ) és ha a csaj kezdene el kezdeméynezni pl a szíkitás után 1 honappal?? az miylen lenne?
2009. dec. 22. 11:56
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg minden vagyam az,h ujra osszejojjek az exemmel:)
2009. dec. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
réggebivel vagy esetleg azzal amelyikkel utoljára szakitottál??
2009. dec. 22. 12:30
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez minden vágyam! Engem szeptemberben hagyott faképnél, eltűnt mint aranyóra 3 év után! Azóta mindenkiben Őt látom! Most arra várok, hogy őrülten hiányozzak neki, és visszajöjjön!De elgondolkodtam rajta, hogy ha visszafogadnám, lehet pár hónapig húzná, és megint eltünne! (25/L)
2009. dec. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Aki tényleg nem bántott meg és nem hagyott bennem tüskét azzal bármikor összejönnék, ha újraéledne a láng, de a tapasztalat sajnos azt mutatja, hogy a káposzta felmelegítése nem működik, mert valami oka volt a szakításnak, és az később is ugyanúgy fennáll

25/L

2009. dec. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!