Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha első találkozáskor csókolóz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha első találkozáskor csókolóztunk, akkor van a lánynál esélyem? (tudom hogy h*lyén hangzik de komolyan kérdézem) Most van egy pasija és mindkettőnket ugyanannyira szeret, és most emiatt rosszkedvű.16 évesek vagyunk.

Figyelt kérdés
2014. ápr. 18. 17:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát, ha megcsalta a pasiját, valószínű, hogy nem egyformán kedvel titeket, én is voltam ilyen helyzetben, magam ejtettem a két szék közé és jobb is volt, mert ha bármit is választ neki nem lesz jó. Te pedig ne akarj ilyen lányt, szerinted meg tudnál bízni benne?
2014. ápr. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem tudnék de van időm tapasztalatot szerezni.. :)
2014. ápr. 18. 17:14
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
az egyesnek igaza van, ez nagyon gáz hogy csókolózott veled, sőt hogy elment úgy egy randira hogy van pasija
2014. ápr. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
és a probléma hogy ő ugyanannyira szeret mindkettőnket
2014. ápr. 18. 17:16
 5/10 A kérdező kommentje:
bocs lemaradtam... eredetileg nem randi volt főleg hogy a találkozó második felében összefutottunk két baromi idegesítő osztálytársával
2014. ápr. 18. 17:17
 6/10 anonim ***** válasza:
Engem megcsalt a barátnőm, ez a világ egyik legszarabb érzése. Persze, hogy van esélyed nála, de te leszel a világ legnagyobb szemétládája, ha elveszed őt mástól.
2014. ápr. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
engem is csalt már meg és tudom milyen de hát ilyen az élet
2014. ápr. 18. 17:22
 8/10 anonim ***** válasza:

az élet ilyen, hogy az emberek váltják a partnereiket.

Ha nem megcsalásról van szó, akkor nem kell szemétládának éreznie magát az új félnek.

Ilyen az élet, valóban. Rosszul esik az embernek, de előfordul az ilyen, és végülis mindenki a boldogságot keresi.

Ha valaki nem az aktuális partnerénél találja meg, hanem másnál, hát menjen.

2014. ápr. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Utolsó egyetértek és most lehet hogy a dolgok jó oldalán állak, de már álltam a rossz oldalán is szóval tudom milyen egyedül lenni.. főleg hogy az első barátnőm 13 évesen volt, utána csak 15 éves koromban találtam normális lányt.. és tudom milyen egyedül lenni
2014. ápr. 18. 19:24
 10/10 anonim ***** válasza:

16 évesen, még a tapsztalat szerzés a fontos, meg az, h kitombolják magukat a fiatalok. Most tanuljátok a párkapcsolatokat. szerintem van esélyed. Olyan meg nincs, h ugyan annyira, de lehet, h mind a kettőtöktől más-más tapasztalatot szerezhet... Hát ha téged választ, szerintem te sem számithatsz hosszú távra, mert elég kísérletezgető a lányka, na meg még nagyon fiatalok vagytok.

De kitudja, lehet, h megnyukszik

2014. ápr. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!