Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vett egy autót nekem, csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vett egy autót nekem, csak úgy. Rákérdezzek, honnan van ennyi pénze, vagy ne?

Figyelt kérdés

Lett jogosítványom nemrég és kaptam tőle egy autót. Egy elég drágát, megnéztem a típust és már egy alap autó egy vagyon, nemhogy még extrákkal felszerelve.

Mikor kérdeztem, miért kapom, azt mondta, hogy biztonságban akar tudni és nem akarja, hogy olyan autót használjak, ami bármikor lerobbanhat (a családi autó ilyen....) és örömet akart szerezni.

De nem ez az első ilyen nála, máskor is egy vagyonért vett dolgokat és nem tudom, hogy miből, még sosem beszélt arról, hogy mit dolgozik.

Folyton ráér, akármikor szeretnék vele találkozni. Reggel elvisz suliba, még akkor is, hogyha nincs első pár órám és csak délelőtt kell bemennem. De 1-2 körül már visz ebédelni, aztán estig együtt vagyunk.


Jól él, ad magára, ez látszik rajta.



2014. ápr. 10. 17:43
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
89%

Ne kérdezd ha akarja elmondja.

Örülj neki! :)

2014. ápr. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
31%
nyilván aranyásó, nem?
2014. ápr. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
90%

Mondok neked alternatívákat, kábítószer birtoklás, elosztás, eladás, vállalkozás olyan adózás mellett amire ha rájönnének még Te is vigyorognál kezeslábasban Tökölön.

21F

2014. ápr. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
90%

Ismerek pár drogdílert, ők is hasonló életmódot folytatnak (már amelyik... az egyiket most csuktál le "pár" évre). Nem akarok semmi rosszat mondani rá, de ne lepődj meg, ha egyszer jön érte a rendőrség. ^^


Aztán lehet csak 5öse volt...

2014. ápr. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Ki vagy te, az adóhatóság?
2014. ápr. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
egy a lényeg! ha hajnali 3-kor beba*sszák az ajtót a TEK-esek akkor nem kell csodálkozni :D
2014. ápr. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Nem, nem az adóhatóság vagyok, csak a barátnője.

Nem úgy néz ki, mint egy bűnöző, vagy drogdíler...

Meg annak lennének jelei is, nem?

2014. ápr. 10. 17:49
 8/25 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem majd ha akarja, elmondja... komolyan, tapasztalat :)


Amit viszont el tudok képzelni, h vállalkozó -mint az én párom-, aki nem feltétlen csak törvényes kereteken belül dolgozik, lehet az 'éjszakai életben' valaki -mint a párom régen- de lehet, h csak családi vagyon, örökség, v lottó, stb :D ha rendes és normális, akkor nem számít :)

2014. ápr. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
94%
Lehet hogy azért sikeres drogdíler és még nem bukott le mert pont nem úgy néz ki mint egy drogdíler :D
2014. ápr. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
89%

amúgy az itteni válaszokat komolyan gondoljátok?

adott egy szituáció amiben a nő nem tudja, hogy mit dolgozik a férfi, csak azt látja, hogy temérdek ideje. aztán a nő kap egy drága autót csak úgy és ne kérdezze meg, hogy miből?

nem akarok ünneprontó lenni, de senkin sem látszik, hogy bűnöző vagy sem! nem kevés komolyan sáros embert láttam már akikről egy normál ember meg nem mondaná, hogy mivel foglalkoznak!

aki tisztességes úton szerzi a pénzét az nem vesz csak úgy autót egy olyan nőnek aki még a foglalkozását sem tudja! és azért nem, mert a seftesek szórják ily módon a pénzt. egy vállalkozó, legyen az bármilyen gazdag is, nem fog csak úgy autót venni félig idegen nőknek, mert annál több esze van.

2014. ápr. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!