Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert viselkedik igy es mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert viselkedik igy es mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy sztar, akivel elegge fura helyzetekbe szoktam kerulni.. Ugy kezdodott, hogy eloszor meg csak ram mosolygott, aztan jott a tobbi. Elegge furan nezett ram dalok kozben, volt amikor korulbelul fel percig csak engem nezett, es nem nezett el. Fel eve korulbelul koncert utan odamentem hozza, mert az volt a baratnom ajandeka, hogy akirol szo van sztar, belemondja a telefonomba, aminek a masik vegen a baratnom volt, hogy Boldog Uj Evet! , es szoltam neki, hogy jojjon kozelebb, mert az megsem ajandek, ha hallja, hogy mit fogok tervezni, erre amikor kozel jott, akkor nezte a szemem, es a szamat felvaltva, kozben beharapta az also ajkat.. Nem olyan regen megint talalkoztunk (koncerten), es amikor odamentem hozza, hogy lehetne-e vele puszis kepem, akkor kozel jott hozzam, es belesugta a fulembe, hogy most ne, mert akkor mindenki puszis kepet fog kerni, de helyette kapsz 2 puszit, erre amikor megpuszilt, es fordultunk volna a 2. puszihoz (az egyik arc felemtol a masikhoz), akkor direkt vegighuzta a szajat az enyemen...Ezt onnan tudom, mert en egy helyben alltam, es o jott hozzam olyan kozel, hogy vegighuzza a szajat az en szamon. Sot..Ezutan el is pirult. Par napja irtam neki egy levelet Facebookon arrol, hogy szerelmes vagyok bele, es hogy mondja mar el, hogy mit erez, mert en ezt mar nem birom tovabb..Kijelezte, hogy latta, viszont amikor eloben rakerdeztem, hogy olvasta-e, akkor letagadta, de latszott rajta, hogy tudja mirol van szo, mert valamilyen szinten felelem tukrozodott le az arcarol.. Szerintetek ez miert lehet? Fel valamitol, vagy mi lehet az oka? ( Akirol szo van, nem szeretnem leirni a nevet. Nem szeretnem publikussa tenni!)
2014. ápr. 18. 22:25
 1/2 anonim ***** válasza:
ez elég bonyolult... biztos tetszel neki, vagy nem tudom, mert ha sztár lehet hogy csak hülyít bár kétlem... szerintem őszintén személyesen beszéld ezt meg vele, mondd a szemébe hogy szereted, a szeméből úgyis mindent ki fogsz tudni olvasni, de biztos ő is akar valamit, csak fél..
2014. ápr. 19. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
De buta vagy... :( hát csak meg akart dugni, vagy talán még tetszettél is neki komolyabban, te meg szerelmet vallasz neki, ezzel szépen elriasztottad egy életre. Mégis miféle szerelem az, amit olyasvalaki iránt érzel, akit nem is ismersz? Találkoztál vele koncert után párszor, ez minden? Ez nem szerelem, ez rajongás.
2014. ápr. 19. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!