Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkedik így velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így velem?

Figyelt kérdés
egy év után szakított velem barátnőm mondván,hogy sok volt a vita,és elege lett. azóta alig ír,de azt tudom,hogy nagyon szeretett,tudom nehéz megmondani miért viselkedik így,de vannak tippek,vagy ötletek mi lehet a baja,az igazi? írok neki hosszan,leírom az érzéseimet stb. ő meg nem válaszol,vagy ha igen egy szavakkal. azt írja,ha kérdezek valamit,hogy csak,meg egy szavakat. küzdeni fogok érted,azt mondtam neki,erre azt írja ne küzdj értem. jobbat érdemlek stb..pedig nem így van,ő kell csak nekem.
2014. ápr. 12. 08:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínű már más van a képben.
2014. ápr. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Más kolbász jár már a hüvelyében.
2014. ápr. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!