Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20 felett van jelentősége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 felett van jelentősége mikor alszik együtt egy pár?

Figyelt kérdés

Anya pár napja nagyon ki volt bukva rám elhordott mindennek, mert együtt aludtam a fiúmmal. 1 hete ismerjük egymást, de kb minden nap találkoztunk valamennyi időre, mert 5 percre lakunk egymástól.

Én és a barátom megbeszéltük ezt, de szerintünk nincs ebben semmi rossz, anyám meg albérletbe akart zavarni, hogy ott azt csinálok amit akarok, de itthon nem.


2014. ápr. 19. 09:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
fura......
2014. ápr. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
1hét után? Hát én is kiborultam volna rád... Én kb 3 hónap után aludtam együtt a pasimmal.. 18/L
2014. ápr. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Édesanyáddal megbeszélted ezt a dolgot? Az ő háza, vele kell elsősorban egyeztetni ezeket a dolgokat, nem csak a barátoddal.

Ha lesz albérleted, oda anyukád nem állíthat majd be szó nélkül.


Nem tudom hány éves vagy, de 1 hét akárhány találkozó után is baromi korán van. A te életed, te tudod.

2014. ápr. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

22-26 évesek vagyunk. igazából mindegy, hogy albérletben lakok vagy otthon, mert dolgozok és adok haza pénzt, kvázi itthon lakok albérletben.


Amiért nem értem anyámat, az az, hogy ő meg egy tanfolyamon jött össze a pasijával és elég sokat volt nála, még az előtt is, hogy összejöttek volna. És gondolom nem csak tanultak.

2014. ápr. 19. 09:56
 5/15 Költőnő? ***** válasza:
Az a nevetséges és elkeserítő, h 22 évesen próbál ennyire kontroll alatt tartani. Se nem egészséges, se nem normális.
2014. ápr. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy sokat vagyok itthon, mert csak 6 órát dolgozom és amikor itthon vagyok mindig velem veszekszik még akkor is ha a testvérem a ludas(vele nem tud, mert 12 órában dolgozik).
2014. ápr. 19. 10:30
 7/15 anonim ***** válasza:
Az nekem se tetszene, ha a lányom barátja előzetes bejelentés nélkül nálunk aludna. Szerintem nem jó köztetek a kommunikáció, és inkább a Családi kapcsolatokba illene ez a kérdés.
2014. ápr. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 PearlDiver ***** válasza:

Szerintem menj albérletbe (ne a sráccal, hanem pl barátnőkkel), az sok mindent megold. Anyuddal is jobb lehet a kapcsolatod, ha csak kevesebbet lát.

24F

2014. ápr. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Költőnő? ***** válasza:
Vmikor el kell kezdeni a leválást. Mkettőtöknek jobb lesz úgy.
2014. ápr. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy anya nekem sokba kerül. alapból 30-at adok haza(plusz a 30E-en felül én fizetem a netet ami 2 havonta 10E+kutyakaja, étkezés), de állandóan el vagyunk maradva a számlákkal nemrég 50E-ret kellett befizetni, de gázra is nem rég vagy 200-at kellett.

és nem azzal lenne a gond hogy nem tudnék egy szobát fizetni, hanem a kaucióval lenne a bajom, mert azt nem tudom összespórolni. mindig lenullázódok hó végére, pedig 100-130E közt van a fizum

2014. ápr. 19. 11:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!