Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, számotokra mennyiben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, számotokra mennyiben van jelentősége, hogy a párotok korábban hány lánnyal volt együtt?

Figyelt kérdés

Konkrétan arra gondolok, hogy az érzelem nélküli testi kapcsolatnak mennyire van számotokra jelentősége. Esetemben pl. 30 évesen kb. 30 nővel volt szexuális kapcsolatom (persze védekezés, stb. alap) azonban ezek közül csak 2 lány volt akit szerettem. Igaz mindkét kapcsolat csalódás volt még ha évekig is tartott.


A kérdés tehát, szerintetek lesz ennek jelentősége annál a nőnél akit szeretek vagy sem?


Kort és nemet is ha lehet.


Köszönöm a válaszokat.


2011. szept. 3. 20:52
1 2
 1/13 asdface ***** válasza:
100%
Én ezzel nem dicsekednék csak a fiúknak. :)
2011. szept. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%

Engem nem érdekel mi volt előtte. A lényeg, hogy most jó.

35N

2011. szept. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
30 nőt fektettél le? Te jó ég.
2011. szept. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
én 11-el voltam és nem merem elmondani. én nagyon hülyén érezném magam, ha a páromról kiderülne hasonló... egyszer kérdezte, de nem mondtam pontos számot. látta, h kellemetlen a kérdés, így belenyugodott, mert nem kérdezte többször. nem tudom, h mit gondol erről magában, de bajod nem lesz belőle, ha nem mondod el...
2011. szept. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem oszd el kettővel :D az már jobban hangzik..nem túl sok,nem túl kevés..
2011. szept. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Így egyben...nem igazán tudom reálisan megítélni, hogy a 30 az sok vagy sem...van ismerősöm aki messze több nővel volt együtt és van aki jóval kevesebbel, ergo ahogy látom nincsen "átlagos" szám. A 30 soknak számít?


Mindössze arra voltam kíváncsi, hogy véleményetek szerint (ergo a Ti számotokra) soknak számít-e, illetve van-e/lenne-e jelentősége, ha a párotok korábban ennyi nővel lett volna. Inkább az érzelmi háttere mint a számszerűség amire kíváncsi voltam.

2011. szept. 3. 22:01
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sok és nekem igenis számítana,rosszul érintene,hiába volt érzelemmentes,de én egy 10-essel fiatalabb vagyok,valószínűleg 30 körül már kevesebb nő gondolkodik így.
2011. szept. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég sok, pláne tudjad mindegyiknek a nevét...én voltam 30 év alatt vagy 7 csajjal kb. na mindegy, ahogy látom a mai időben úgyis az számit hogy érts a nőkhöz,tudjad széditeni őket és az hogy hányat fektettél le az lényegtelen.Tehát a mai időkben ez inkább előny, mint az új munkahelyen a megelöző szakmai tapasztalat.
2011. szept. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

egy jó tanács, amit egy pszichológustól halottam. egy nőnek 10-nél többet nem szabad bevallani, ha több volt akkor sem, mert az egy nőnek sok. és engem zavarna ha tudnám. szóval ha jót akarsz, akkor faragj le egy kicsit abból a harmincból...

25/N

2011. szept. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
85%

Engem nem zavarna...

Legalább valószínűleg nem lepődnél meg egy meztelen testtől:)

Lényeg,h párhuzamosan ne legyen másik csaja, a múlt az csak épít:)

2011. szept. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!