Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális lányok! Ti megbecsüln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális lányok! Ti megbecsülnétek egy rendes fiút?

Figyelt kérdés
Tfh. Hogy 188 cm magas,jó tanuló, jóképű, társaságban csendes, halkan beszél általában, de tud vicces lenni, folyton bókol nektek, hogy gyönyörűek vagytok, szépek, mindent ő akar nektek fizetni, de ti ragaszkodtok, hogy a felét álljátok, de ő nem engedi. Ajándékot vesz húsvétra is, úgy hogy ti nem.. (mivel nem unneplitek annyira családban sem) Kedves veletek, udvarias. Folyton hangoztatja, hogy szerelmes belétek, szeret titeket (ti pedig én is-sel válaszoltok ezekre) Ha ilyen barátotok lenne (kapcsolatban) örülnétek, megbecsülnétek? 16 évesek vagytok mindketten, és első kapcsolatotok. Ti pedig átlagosnak mondhatóak vagytok, 165 cm körüliek, jó tanulók, nem hiszitek magatokra, hogy szépek vagytok, de neki csak ti kelletek. Rossz tulajdonsága az, hogy csendes, izgulos típus, meg csak 1-2 igaz barátja van, mással úgy viselkedik, ahogy az vele.
2014. ápr. 19. 14:41
 1/7 anonim válasza:
aranyosnak tűnsz.. de valóban szereted azt a lányt? vagy csak ő jutott?
2014. ápr. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A kérdéstől ne térjünk el! De valóban szeretem a lányt, nem tetszenek a mai lányok többsége, ő pedig egyszerűen a szememben 10/10es. Nagyon szerelmes vagyok belé, szerintem érzi is :)
2014. ápr. 19. 14:46
 3/7 anonim ***** válasza:

Bocs de hülye kérdés...meg a leírás is. A válaszolók tulajdonságát írod le, akk már azt is leírhatod hogy úgy válaszolj h megbecsülsz/nembecsülsz.


Nyilván egy "normális" ember megbecsül egy rendes fiút, de az hogy be is jön e másik kérdés.

2014. ápr. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
vau vau vau, jól haladsz a kutya szerep felé. Te a se**ét is kinyalod, ő meg le se sz@r téged.
2014. ápr. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hasonló vok, de nem vagyok ennyire költekező, és ezt ő is jobban szereti.
2014. ápr. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A leírásod alapján ez egy tökéletes fiú, 100-ból 1 ilyen ha akad. :)
2014. ápr. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem túl sok lenne, ahogy leírtad a viselkedésed. Nem kell folyton hangoztatni, hogy mennyire szereted. Nekem úgy jött le az írásodból, mintha túlságosan is istenítenéd.

De fiatal vagy, szeretitek egymást, ez a lényeg. Majd megtapasztalod, hogy hol a határ.

2014. ápr. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!