Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nők! Tetszik nektek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Tetszik nektek, ha egy férfi tud főzni (és mondjuk szeret is), és valamennyire házias, vagy nem?

Figyelt kérdés
Eddig a legtöbb nőtől azt hallottam, hogy bejön nekik, ha egy pasi tud főzni. De nemrég arról olvastam, hogy ez és a háziasság kifejezetten taszít egy-két nőt.

2014. ápr. 18. 17:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nekem imponál ha egy férfi tud és szeret főzni.:)
2014. ápr. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
26%
Házias VS papucs! Nem mindegy :)
2014. ápr. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Mivel én tudok és szeretek sütni-főzni, nem igazán számít. Az már inkább, hogy mennyire segítőkész. Pl. igazán jólesik, ha amikor főzök és a párom éppen ráér és nem túl fáradt, kijön hozzám a konyhába, segít megpucolni a zöldséget, vagy elmosogatni.
2014. ápr. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. ápr. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
nem rossz ha tudsz főzni :D
2014. ápr. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Én mindent megcsinálok, és meg is tudok.

Nem rég egy társkeresőn beszélgetve, mikor ez volt a téma és én közöltem, hogy mindent megcsinálok, azt kérdezte a hölgy, hogy akkor miért keresek társat! :D

Azóta töröltem magamat, nyomom tovább az ismerkedést a Tescóban és a GyK-n! ;)

2014. ápr. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Azt nem szeretném, ha a párom rendszeresen főzne és hasonlók, de néha nagyon nagyon jólesne egy fiinom süti, vagy egy otthoni romantokus vacsora, amit ő készít el. :)
2014. ápr. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Az jó ha tud főzni, engem egy finom étellel simán le lehetne venni a lábamról.
2014. ápr. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
azért egy férfi ne legyen már papaucs :D szökőévente egyszer meglepinek, azon felül már papucsságnak érezném :D
2014. ápr. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
9: Azért ne állítsd már, hogy egy csomó remek férfi szakács, köztük világhíres séfek is papucsok, csak mert tudnak és szeretnek főzni. Ez enyhén szólva is mulatságos. :D
2014. ápr. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!